Uczniowie naszej szkoły przystąpili do akcji „Marzycielska Poczta” z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego działającego pod opieką p. Ewy Szamik. Największą wrażliwością i zaangażowaniem wykazały się dzieci z klas I-III, które podczas zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych oraz samodzielnie w domu przygotowały w grudniu ubiegłego roku kilkadziesiąt własnoręcznie wykonanych kartek z pozdrowieniami i życzeniami z okazji świąt Bożego Narodzenia. Przesyłki trafiły do pięciorga chorych dzieci, w tym do dwojga z naszego województwa.

Mamy nadzieję, że w ten sposób sprawiliśmy im radość i dodaliśmy sił do zmagania się z trudną codziennością. Zamierzamy powtórzyć akcję przed świętami wielkanocnymi oraz z okazji Dnia Dziecka. Nasi uczniowie bardzo zainteresowali się losami chorych rówieśników, wielu z nich odwiedzało profile Marzycieli w internecie. Niewykluczone, że nawiążą się pomiędzy nimi więzy przyjaźni. Pozdrawiamy wszystkie chore dzieci i ich rodziny. :)

Tagi:

Komentarze

 1. Obraz profilowy Basia Sz

  Kochani to wspaniale, że interesujecie się losem chorych dzieciaków. Wspaniale, że włączyliście się do akcji. Brawo.

Dodaj komentarz

Biggrin Uśmiech Sad  Confused  Surprised Eek  Cool LOL  Mad  Razz Płacz  Evil Twisted Rolleyes  Wink Up Down Redface Halo Idea Neutral Kiss Exclaim Question  Pieniążki  Bardzo zły  Miłość  Mr. Green