Idzie wiosna, a z wraz z nią wychowankowie świetlicy szkolnej postanowili zrobić wiosenne kartki dla Tobiasza Nowickiego. Zanim zaczęli tworzyć swoje cuda poznali Tobiasza z specjalnie przygotowanego plakatu (m.in. ile ma lat i co lubi). Wyzwanie jakiemu dzieci miały sprostać, to jak najwięcej uśmiechu i słońca zmieścić w swojej kartce. Każdy również (na miarę swoich możliwości) coś o sobie napisał. Wszyscy byli bardzo dumni ze swojego dzieła i chcieli, aby kartki jak najszybciej dotarły do adresata i sprawiły mu wiele radości.

To nasz kolejny udział w akcji Marzycielska Poczta i z całą pewnością nie ostatni. Akcja nie tylko cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony wychowanków, ale również sprawia im wiele satysfakcji. Każde dziecko stara się, aby jego kartka była prawdziwym dziełem sztuki.

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Biggrin Uśmiech Sad  Confused  Surprised Eek  Cool LOL  Mad  Razz Płacz  Evil Twisted Rolleyes  Wink Up Down Redface Halo Idea Neutral Kiss Exclaim Question  Pieniążki  Bardzo zły  Miłość  Mr. Green