Jesteśmy uczniami klasy Ia i Ib Gimnazjum nr 35 w Łodzi.

O „Marzycielskiej poczcie” dowiedzieliśmy się od naszych wychowawczyń, p. Hanny Karskiej-Buczek i p. Sławomiry Matuszko. Wraz z Paniami zaplanowaliśmy, że także przyłączymy się do akcji i napiszemy listy do chorych dzieci. Ponieważ zbliżały się Święta Wielkanocne, postanowiliśmy na godzinie wychowawczej samodzielnie wykonać kartki świąteczne. Później nasze wychowawczynie zaprezentowały nam profile dzieci, a my wybieraliśmy osoby, do których na języku polskim pisaliśmy życzenia świąteczne i listy.

Mamy nadzieję, że sprawiliśmy dzieciom radość. Obiecujemy, że będziemy kontynuować pisanie listów do podopiecznych „Marzycielskiej poczty”, gdyż ta akcja jest naszym zdaniem wspaniałym pomysłem.

Przesyłamy fotograficzną relację z pisania przez nas listów.

Serdecznie pozdrawiamy organizatorów akcji i gratulujemy pomysłu.

– Uczniowie klasy Ia i Ib z wychowawczyniami

Publiczne Gimnazjum nr 35 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Stanisława Staszica w Łodzi

Komentarze

 1. Mama Natana

  Witajcie.Bardzo dziękujemy Wam za kartki, które przyszły do Natana.Wszystkie kartki zostały przeczytane, poukładane do pudełka i zaznaczone,że jeszcze nie podziękowaliśmy nadawcom.Jeszcze tylko jeden szalony tydzien i zaczniemy nadrabiac zaległości w podziekowaniach, blogu i czesciej bedziemy zaglądac na MP.Teraz musimy się uwijać ;szkołą, kosciół- próby,leki,rehabilitacja.Oby do 2 maja..potem już będziemy mieli więcej czasu.Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy z Torunia.

 2. Mama Moniki Renata

  Do nas również przyszło bardzo dużo karteczek za ktore całym sercem dziękujemy…dla Moni kazda karteczka, każdy list jest na wagę złota:) Zaopatrzylismy się już w kartonowe pudło z Ikei by tam gromadzic wszystkie listy:) Monia wraca do ich „czytania” i przeglądania gdy w słoneczne dni siedzi sobie na balkonie – i już teraz nie jest sama….jestescie wówczas z nią:) DZIĘKUJĘ

 3. Natalka Mukolinka

  I ja bardzo dziękuję za to,ze jestescie tak fantastyczni i dla Marzycielskich dzieci zrobiliscie tak wiele bo wasze rysunki i słowa-znaczą dla Nas bardzo duzo-pozdrawiam Waszych wychowawców-I za serca Wasze bardzo dziękuje :kiss:

Dodaj komentarz

Biggrin Uśmiech Sad  Confused  Surprised Eek  Cool LOL  Mad  Razz Płacz  Evil Twisted Rolleyes  Wink Up Down Redface Halo Idea Neutral Kiss Exclaim Question  Pieniążki  Bardzo zły  Miłość  Mr. Green