Ludzie listy piszą1 Gromada Zuchowa „Zdobywcy Nibylandii” Hufiec ZHP Chrzanów

29 grudnia 2013autor Natalia Rzepka0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/12/1-gromada-zuchowa-zdobywcy-nibylandii-hufiec-zhp-chrzanow-2.jpg

Nasza gromada już po raz drugi postanowiła napisać listy do chorych dzieci. Impulsem do tego stały się nadchodzące święta oraz rozmowa o marzeniach, w czasie zdobywania sprawności „Piotrusia Pana”.

6 grudnia spotkaliśmy się na naszej zbiórce, aby wykonać kartki z życzeniami świątecznymi dla Marzycieli. 🙂 W Kręgu Rady wybraliśmy troje dzieci, do których trafią nasze prace. Tym razem listonosza mogą oczekiwać: Nikola Kabat, Maksymilian Trepanowski oraz Dominik Turek. Następnie wszyscy ochoczo zabrali się do pracy. W ruch poszły kredki (młodsze dzieci) a także papiery kolorowe, nożyczki i kleje (starsze dzieci)… Każde dziecko starało się wykonać kartkę najpiękniej jak tylko potrafi – w końcu ma ona wywołać uśmiech na twarzy adresata.

Cieszymy się, że w ten radosny dzień, jakim są Mikołajki, my także mogliśmy zrobić coś dobrego dla innych. 🙂 Pozdrawiamy serdecznie i do usłyszenia!

Zuchy i kadra
1 GZ „Zdobywcy Nibylandii”
Hufiec ZHP Chrzanów

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image