Ludzie listy piszą1 GZ „Zdobywcy Nibylandii” po raz piąty!

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2015/05/1-gz-zdobywcy-nibylandii-po-raz-piaty.jpg

Od połowy marca do połowy maja nasza gromada zdobywała sprawność „Zaczarowanej Palety„, a zgodnie z punktem Prawa Zucha „Wszystkim jest z zuchem dobrze” postanowiliśmy wykorzystać nasz talent plastyczny, by wywołać uśmiech na twarzach innych dzieci.

Na zbiórce 8 maja, z wielką radością i zapałem przystąpiliśmy do robienia kartek z pozdrowieniami dla Pauliny Bobrzyk i Kacpra Pietrzyka. Wykonaliśmy różne kartki, z ulubionymi dziecięcymi motywami… Pojawiły się więc na nich Pingwiny z Madagaskaru, kucyki Pony, Barbie, myszka Miki czy Kubuś Puchatek.

Część z nas wykonała kartki z wykorzystaniem tradycyjnych materiałów papierniczych, takich jak: kredki, pisaki, papiery kolorowe, kleje, nożyczki i dziurkacze ozdobne. Część natomiast wykonała kartki prostą, jednakże bardzo efektowną techniką prasowanki. Niezależnie od użytych technik, wszystkie kartki były starannie i pięknie wykonane, a w ich przygotowanie zuchy włożyły wiele pracy i serca!

To już nasza kolejna, ale na pewno nie ostatnia akcja! A więc… do usłyszenia znów!

2
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Paulina
Paulina

Dziękuję śliczne prace Pozdrawiam

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image