Ludzie listy piszą1 GZ „Zdobywcy Nibylandii”

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2014/05/1-gz-zdobywcy-nibylandii.jpg

Z okazji Dnia Dziecka, zuchy z naszej gromady, już po raz trzeci, wzięły udział w akcji robienia kartek pocztowych do swoich rówieśników.

Na zbiórce 16.05.2014 r. zuchy pod opieką dh. Asi i dh. Nataszy wykonały kartki pocztowe. Tradycyjnie wykorzystaliśmy kolorowanki, ale także nowe techniki – quilling i prasowankę. Są to bardzo proste, a zarazem efektowne metody, z którymi nawet najmłodsze dzieci doskonale sobie poradziły.

Tym razem listonosza mogą wypatrywać Krystian Greneczko, Natalka Sidło oraz Dominika Gadzińska. Mamy nadzieję, że karteczki szybko znajdą się w rękach adresatów wywołując uśmiech na ich twarzach. Do usłyszenia znów!

4
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Tomasz Chmiel

Bardzo szykowne kartki. cool Witajcie ponownie. uśmiech

Basia Sz
Basia Sz

Wspaniała akcja. Brawo. Piękne kartki.

Krystian
Krystian

śmiech śmiech śmiech śmiech WITAJCIE KOCHANI uśmiech DOSTALEM OD WAS TEZ PIEKNE KARTECZKI, ZA KTORE SERDECZNEI DZIEKUJE uśmiech Krystian G.

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image