Ludzie listy piszą10 GZ „Błękitne Płomyki” z Frydrychowic

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2018/03/10-gz-blekitne-plomyki-z-frydrychowic.jpg

Zuchy, działające w 10 Gromadzie Zuchowej „Błękitne Płomyki” z Frydrychowic od kilku tygodni zdobywają sprawność „Piotrusia Pana”. Ich cotygodniowe zbiórki poświęcone są marzeniom i przygodą Piotrusia Pana w Nibylandii (czyli krainie marzeń, znajdującej się w głowie każdego dziecka). Ostatnim zdaniem, jakie wykonały w czasie zdobywania sprawności było pisanie listów i robienie kartek dla trójki dzieci: Wiktorii Gałki, Patrycji Ostaszewskiej i Mateusza Halejcio. Zuchy najpierw dowiedziały się gdzie mieszkają dzieci, później poznali ich zainteresowania a na koniec przygotowali kartki, które zostały już wysłane!

1
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Monika
Monika

Z całego serca dziękujemy wszystkim dzieciom za przygotowanie pięknych karteczek dla Wiktorii Gałki. Życzymy Wam dużo radości w świąteczny czas i serdecznie pozdrawiamy.

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image