Ludzie listy piszą19 ZDHS „Podaj dalej” po raz drugi

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2014/02/19-zdhs-podaj-dalej-po-raz-drugi.jpg

Harcerze z 19 Zgierskiej Drużyny Harcerzy Starszych „Podaj dalej” po raz drugi postanowili wziąć udział w akcji. Już rok temu grupa gimnazjalistów z centralnej Polski chętnie wzięła udział w pisaniu listów. Zbiórka drużyny okazała się zatem doskonałą okazją, by ponownie napisać kilka ciepłych słów do naszych młodszych przyjaciół.

Świątecznymi życzeniami postanowiliśmy podzielić się z Kacprem, Ewą, Tomkiem, Patrycją i Kubą. Wielką frajdę sprawiło nam pisanie i ozdabianie kolejnych kartek. Mamy nadzieję, że nasze listy wywołają moc radosnych uśmiechów zaraz po otworzeniu kopert jak i po kilku latach, gdy ktoś zechce powrócić do tych kilku słów od nas.

„Postarajmy się zostawić ten świat choć trochę lepszym niż go zastaliśmy” – te słowa przyświecają dziś każdemu harcerzowi.
Warto uczynić ten krok dla lepszego świata, a uśmiech dziecka to ogromny krok.

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image