Ludzie listy piszą39 Drużyna Harcerska „Azymut”

22 grudnia 2018autor Michał Rzepka0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2018/12/39-druzyna-harcerska-azymut.jpg

Jesteśmy 39 Drużyną Harcerską „Azymut” działającą w Hufcu Ziemi Tyskiej im. Wojska Polskiego. Nasze zbiórki odbywają się w Szkole Podstawowej nr 3 w Bieruniu. W tym roku postanowiliśmy podczas zbiórki wykonać własnoręcznie kartki dla 3 podopiecznych z Marzycielskiej Poczty. Wspólnie wybraliśmy Martynę, Filipa i Mateusza.

Podczas zbiórki wykorzystaliśmy różne techniki wykonywania kartek. Używaliśmy m.in. serwetek z motywami świątecznymi, dziurkaczy, klei brokatowych, specjalnych naklejek z motywami bożego narodzenia.

Każdy członek drużyny w pełni się zaangażował w tworzenie kartek. Najbardziej popularne był kartki tworzone z pomocą drużynowej dh. Ani, która obsługiwała żelazko. Każdy z chętnych wybierał odpowiedni motyw z serwetek bożonarodzeniowych, a następnie za pomocą foli spożywczej i żelazka umieszczaliśmy to na kartkach.

Następnie każdy wybierał odpowiednie życzenia i własnoręcznie podpisywał się na kartce z życzeniami. Łącznie wykonaliśmy ponad 30 kartek. Do Martyny, Filipa i Mateusza wysyłamy po ok. 11 kartek z naszymi życzeniami.

Postanowiliśmy również, że będzie to nasza cykliczna akcja.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image