Ludzie listy piszą6 latki z Miejskiego Przedszkola nr 1 im. Misia Uszatka w Częstochowie po raz ostatni

2 lipca 2012autor Mrówka8
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/07/6-latki-z-miejskiego-przedszkola-nr-1-im-misia-uszatka-w-czestochowie-po-raz-ostatni.jpg

Tak niedawno, żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas (…)” – tymi słowami moje starszaki żegnały się kilka dni temu z przedszkolem. Po wakacjach czeka ich nauka w szkole. Takimi samymi słowami chcielibyśmy symbolicznie pożegnać się z wszystkimi, cudownymi Marzycielskimi Przyjaciółmi, których mogliśmy dzięki tej wspaniałej akcji poznać.

Ostatnie listy zostały wysłane i tak jak pisałam w nich, po cichu liczę, że 6 latki teraz już same będą pisać do chorych dzieci. Ściskamy mocno wszystkich tych, którzy byli z nami w stałym kontakcie, buziaczki wysyłamy tym, którym choć raz wysłaliśmy karteczkę, a tych do których nie udało nam się nic napisać – przepraszamy.

Nasze przedszkole nie żegna się jednak z Marzycielską Pocztą na dobre. Już od września zasilą nasze szeregi wesołe 3 latki, które również mam zamiar zarazić „pisaniem”.

Wszystkim sympatykom Marzycielskiej Poczty życzymy słonecznych, wspaniałych i bezpiecznych wakacji oraz miłego wypoczynku. Do usłyszenia!!!

8
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Anielka
Anielka

Jesteście wspaniali – tyle robicie dla Marzycieli uśmiech uśmiech uśmiech Myślę, że „połknęliście marzycielskiego backtyla” uśmiech

pantera
pantera

ale cudne buziaczki przesylaja..muahhhhh .. i ja was caluje kochane 6 latki… idzcie przez swiat w pelni realizujac swoje marzenia pozanajac swiat krok po kroku .. niech was dobra reka Boska nigdy nieopuszcza i usmiech na twarzach niech nie ginie…… wszystkiego dobrego Czestochowskie 6 latki … :XO: :XO: :XO: :XO: :XO:

Mama Szymona

Wapaniala pani wspaniale dzieciaczki śmiech śmiech

Kubuś

Dziękuję Wam Kochani:)

mama Moniki
mama Moniki

DZIEKUJEMY KOCHANI i zyczymy udanych wakacji diabełek

KASIA Ż.

Jejciuuu.<3 zauroczyły mnie te słodziutkie dzieciaczki.:) :XO: :XO:

Kuba

Dziękuję, dziękuję,dziękuję :XO: :XO: :XO: :XO: Fajnych wakacji śmiech śmiech śmiech śmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image