Ludzie listy piszą78 Wrocławska Drużyna Wędrownicza „Pojutrze”

17 kwietnia 2013autor Mateusz Wylęga3
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/04/78-wroclawska-druzyna-wedrownicza-pojutrze.jpg

CZUWAJ!

Podczas piątkowej zbiórki członkowie 78 Wrocławskiej Drużyny Wędrowniczej „Pojutrze” wykonali dużą kartkę dla Natalii Stosik. Harcerze podjęli się zadania z zaangażowaniem i empatią. Nastąpił szybki podział zadań i każdy już wiedział co ma do wykonania. Drużynowa dh. Asia napisała życzenia, dh. Ania (Rudolf) jako najzdolniejsza plastycznie lepiła z plasteliny i rysowała, dh. Łukasz (Kono) wraz z dh. Kamilą (Forma) mieszali plastelinę, aby uzyskać odpowiedni kolor, dh. Mateusz jako organizator akcji pisania listów wcielił się w rolę fotografa. Efektem wspólnej pracy stała się duża kartka z życzeniami, wyklejankami, rysunkami i formami z plasteliny. Została zapakowana w tubę i wysłana do Natalii.

Mamy nadzieję, że ten list spowoduje uśmiech na jej twarzy i doda otuchy by dalej, walczyć z chorobą. Podziwiamy i pozdrawiamy rodziców Natalki, którzy bardzo kochają córkę i dają nam przykład prawdziwej miłości.

Była to pierwsza akcja pisania listów zorganizowana przez 78 Wrocławską Drużynę Wędrowniczą „Pojutrze” i mam nadzieję, że nie ostatnia.

3
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Ela Ausobska

I cóż ja mogę powiedzieć, gdy widzę jak moi „ziomale” z Wrocławia takie serca piękne mają. Zapraszam Was serdecznie 11 maja na wrocławski Rynek….. szczegóły tutaj: http://marzycielskapoczta.pl/grupy/nasze-spotkania/forum/topic/wroclaw-spotkanie-w-maju-lub-lipcu/

Żaneta
Żaneta

Oby jak najwięcej takich akcji uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image