CZUWAJ!

Podczas piątkowej zbiórki członkowie 78 Wrocławskiej Drużyny Wędrowniczej „Pojutrze” wykonali dużą kartkę dla Natalii Stosik. Harcerze podjęli się zadania z zaangażowaniem i empatią. Nastąpił szybki podział zadań i każdy już wiedział co ma do wykonania. Drużynowa dh. Asia napisała życzenia, dh. Ania (Rudolf) jako najzdolniejsza plastycznie lepiła z plasteliny i rysowała, dh. Łukasz (Kono) wraz z dh. Kamilą (Forma) mieszali plastelinę, aby uzyskać odpowiedni kolor, dh. Mateusz jako organizator akcji pisania listów wcielił się w rolę fotografa. Efektem wspólnej pracy stała się duża kartka z życzeniami, wyklejankami, rysunkami i formami z plasteliny. Została zapakowana w tubę i wysłana do Natalii.

Mamy nadzieję, że ten list spowoduje uśmiech na jej twarzy i doda otuchy by dalej, walczyć z chorobą. Podziwiamy i pozdrawiamy rodziców Natalki, którzy bardzo kochają córkę i dają nam przykład prawdziwej miłości.

Była to pierwsza akcja pisania listów zorganizowana przez 78 Wrocławską Drużynę Wędrowniczą „Pojutrze” i mam nadzieję, że nie ostatnia.