Ludzie listy pisząAkademia Przed-Szkolna „Skrzat” w Mysłowicach

9 czerwca 2011autor Marta Pelka6
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/06/akademia-przed-szkolna-skrzat-w-myslowicach.jpg

Drugiego czerwca, a więc dzień po cudownym święcie – Dniu Dziecka, w naszym przedszkolu ruszyła „Marzycielska Poczta”. Dzieciaki z „zerówki” i „starszaków” na zajęciach z języka niemieckiego najpierw poznały nazwy pór roku, a później rysowały co robią wiosną, latem, jesienią czy zimą.

Wszystkie, bez wyjątku, były bardzo podekscytowane, kiedy dowiedziały, że rysunki zostaną wysłane do Martynki. Rysując bardzo się starały, a wkładanie prac do wspólnej koperty i podpisywanie dołączonego do obrazków listu było dla nich ogromnym, pozytywnym przeżyciem.

Mam nadzieję, że niedługo będzie okazja, żeby powtórzyć tę akcję w naszym przedszkolu. Idea naprawdę piękna, sprawia wiele radości nie tylko dzieciakom otrzymującym listy, ale też tym, które te listy piszą czy rysują obrazki.

Buziaki z Mysłowic przesyłają:

Grupa „0” i Grupa „Starszaków” z Akademii Przed-Szkolnej „Skrzat” w Mysłowicach, Marta Pelka-nauczyciel języka niemieckiego. 🙂

Zdjęcia:

guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kamila_B
9 lat temu

Fajne z was dzieciaczki :XO:

Ela Ausobska
9 lat temu

ulala ależ piękne kolorowe rysunki, cudowne. Pewnie przyniosą uśmiech

Basia Sz
Basia Sz
9 lat temu

Dzięki dzieciaki! Piękne rysunki, takie kolorowe, na pewno sprawią radość dzieciom z Marzycielskiej Poczty! Pozdrawiam Was serdecznie, Panią Martę również.

MAGDA G.
9 lat temu

Ale super zabawa musiała być! 🙂 Ja również dziękuję przedszkolaczkom i Pani Marcie 🙂 Jesteście SUPER! :up: :up: :up: :up: :up:

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)
9 lat temu

Ciekawe połączenie 🙂 z jednej strony nauka bo w sumie poznawaliście pory roku a z drugiej to że rysowaliście dla Martynki ! Fajny pomysł ! 🙂
Dziękujemy ! 🙂

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image