Ludzie listy pisząAkademia Sukcesu z Jaworzna po raz drugi

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/04/akademia-sukcesu-z-jaworzna-po-raz-drugi.jpg

Miło nam podzielić się informacją, że dzieciaczki z Akademii Sukcesu, wraz ze swoimi rodzicami i swoją opiekunką, po raz kolejny przystąpiły do akcji pisania listów. Nasza sytuacja jest specyficzna. Dzieciaki z Akademii, to małe dzieci, od 1,5 roku do 4 lat, które czasami nie są w stanie jeszcze samodzielnie nawet rysować. Ale mają wspaniałych rodziców, którzy chętnie angażują się w akcję i tworzą razem ze swoimi dziećmi piękne rysunki, karteczki, laurki. W Akademii mamy dużą czerwoną skrzynkę „pocztową”, a na niej napis Akcja – kartka dla Martynki. Tam dzieciaki wrzucają swoje gotowe prace. Oprócz tego, zawsze wykonujemy wspólną pracą, którą współtworzy każde dziecko. Do Martynki Małeckiej pisaliśmy za pierwszym razem z okazji Walentynek, a za drugim z okazji Wielkanocy.

Cieszymy się, że nasze maluszki, mogą pomóc, a jednocześnie uczą się empatii, wrażliwości i tego, że można pomagać, tak nie wielkim nakładem, a dla kogoś, to tak wiele znaczy.

Pozdrawiamy serdecznie i na pewno jeszcze taką akcję zorganizujemy. uśmiech

3
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
AnetaA
AnetaA

Brawa dla wspaniałych rodziców i oczywiście dla ich pociech.

Patrycja

Piękny gest ze strony rodziców i ich Maluszków.! :XO: Brawo kciuk do góry

Tomasz Chmiel

Miło Was znowu widzieć. uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image