Ludzie listy pisząAkcja „Świąteczna Kartka” z udziałem przedszkolaków z Huty Krzeszowskiej

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/12/akcja-swiateczna-kartka-z-udzialem-przedszkolakow-z-huty-krzeszowskiej.jpg

Wielkimi krokami zbliżały się najbardziej rodzinne spośród świąt – Święta Bożego Narodzenia. W natłoku przedszkolnych przygotowań do ich obchodów, zatrzymaliśmy się na chwilę, by wziąć udział w akcji pod hasłem „Świąteczna kartka. Wyślij świąteczną kartkę dla chorego dziecka„, propagowaną przez „Marzycielską Pocztę”.

Ponieważ już kilkakrotnie korespondowaliśmy z podopiecznymi „Marzycielskiej Poczty”, idea udzielania ciężko chorym dzieciom tej formy wsparcia nie była nam obca – przystąpiliśmy do niej z radością i zapałem. Efektem naszego zaangażowania było przygotowanie wielu niepowtarzalnych kartek świątecznych, do których dołączyliśmy najszczersze życzenia bożonarodzeniowe. Adresatami naszych kart uczyniliśmy trzynaścioro wspaniałych, zbliżonych nam wiekowo kolegów i koleżanek, zmagających się z nieuleczalną chorobą.

Nie zapomnieliśmy również o rodzinie Michałka Romaniuka, który 28 stycznia tego roku opuścił ten świat. Poprzez kartkę świąteczną oraz z serca płynące życzenia pragnęliśmy zapewnić jego rodziców i rodzeństwo, że ciągle pamiętamy o ich „dzielnym żołnierzyku”.

Jak zawsze zachęcamy wszystkich do nawiązywania kontaktów z dziećmi z „Marzycielskiej Poczty” – to wielka frajda i moc satysfakcji z pomocy drugiemu człowiekowi.

guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Weronika
Weronika
7 lat temu

jak tu kolorowo :XO: chyba jesteśmy w krainie wiecznych uśmiechów sądzac po zdjęciach :XO: :XO:
koledzy, koleżanki, macie wielkie serduszka! ::-*: ::-*:

Isia
Isia
7 lat temu

Ojejku jak super. 😀 Na pewno dzieci będą bardzo się cieszyć! :-)) Brawo :XO: :up: :up:

Basia Sz
Basia Sz
7 lat temu

Kochani choć jesteście mali to jesteście Wielcy! Macie piękne uśmiechy i przede wszystkim dobre serduszka. To wspaniale, że pomyśleliście o rodzinie Michałka!
Życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Agnieszka
Agnieszka
7 lat temu

Witajcie Wspaniałe Przedszkolaki
Wasza radość aż ,, wychodzi ,, ze zdjęcia Jesteście cudowni. fantastyczni , niesamowici – mogłabym tak pisać o Was i pisać ,Wiele osób może brać z Was przykład bo Wasze zaangażowanie w akcję marzycielskiej poczty jest godne naśladowania :up: :up:
Wielkie Brawa dla Was

Mrówka
Mrówka
7 lat temu

Serce rośnie jak się ogląda Was przy pracy :XO: :XO: :XO:

Żaneta
Żaneta
7 lat temu

Wspaniale Kochani 🙂

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image