Plakat od Ani

Na początku roku w Raciborzu odbył się koncert kolęd promujący płytę na rzecz Hospicjum w Opolu. W Koncercie udział wzięła między innymi Ania Wyszkoni. Wokalistka jest osobą bardzo otwartą i zawsze chętnie rozdaje autografy. Tak więc po zakończeniu koncertu udałam się do Pani Ani, z zapytaniem czy nie chciałaby przekazać autografów dla chorych dzieci z Marzycielskiej Poczty. Zgodziła się bez chwili namysłu jednak nie miała przy sobie, takiej liczby zdjęć z autografem. Umówiłyśmy się, że skontaktuję się z Nią i wtedy otrzymam zdjęcia.

Skontaktowałam się mailowo z Magdaleną Misiarz – tour manager Ani Wyszkoni. Przekazałam informację na temat liczby dzieci i po kilku dniach otrzymałam pocztą 30 autografów oraz plakat ze słowami poparcia dla Marzycielskiej Poczty.

Z całego serca dziękuję przede wszystkim Ani Wyszkoni za okazane serce i chęć niesienia pomocy. Za przekazanie zdjęć z autografami i kilka ciepłych słów, a także Pani Magdalenie Misiarz za szybką odpowiedź na e-mail i zorganizowanie niespodzianki dla dzieci.

Zdjęcia:

[rps]