Ludzie listy pisząPocztówki i listy do Julki od przyjaciół z MPB w Gryficach

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/03/biblioteka-w-gryficach.jpg

Witaj Julko,

Bardzo nam się podoba pisanie listów w ramach Marzycielskiej Poczty, rozpoczęte w naszej bibliotece przez koleżankę z Działu dla Dorosłych p. Grażynkę.

Świadomość tego, Julko, że czekasz na naszą korespondencję mobilizuje nas ze zdwojoną chęcią pisania. Pamiętamy o tym, że obiecaliśmy odezwać się kolejny raz do Ciebie w czasie ferii zimowych, bo to czas kiedy biblioteka oblegana jest przez dzieci, które nie mogły nigdzie wyjechać. Jest wtedy u nas gwarno i wesoło.

Wszyscy Cię bardzo polubiliśmy, a w dowód naszej sympatii dzieci wykonały dla Ciebie laurki z życzeniami i pozdrowieniami. W ostatnim dniu naszych bibliotecznych spotkań cała korespondencja została zapakowana do wspólnej koperty i wysłana. Załączyliśmy również materiały promocyjne Fundacji ABC XXI , z którą współpracujemy od 10 lat.

Mamy nadzieję, że ta i wcześniejsza poczta już do Ciebie dotarła.

Tymczasem życzymy aby każdego dnia spotkało Cię coś miłego, zaskakującego, co wywoła zdziwienie i zachwyt na Twojej twarzyczce.

Dyrektor i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gryficach

7
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Basia Sz
Basia Sz

Pani Grażynko, dzieciaki kochane dziękuję Wam za serce okazane Julce! Na pewno Wasze prace sprawią jej radość, są one piękne, kolorowe. I o to chodzi, bo w życiu chorych dzieci powinno być jak najwięcej tęczowych barw, by pokonały smutek, rozpacz, które to kojarzą się z czernią! Smutkowi mówimy nie! Pozdrawiam Was słonecznie, niech jak najwięcej słońca będzie i na niebie, ale i Waszych duszach, i duszach chorych dzieci!

Ewa
Ewa

Prześliczne prace – Julcia pewnie oszaleje ze szczęścia. Dziękujemy bardzo, bardzo za Wasz niesamowicie miły i co najważniejsze niejednorazowy gest uśmiech Wielkie brawa dla Gryfic!

MAGDA G.

Ale super te wszystkie Laurki, a ten portrecik Julci, no no … mrugnięcie Ktoś tu ma wielki talent :)!!

Fajnie,że jesteście! śmiech

Julia

Dziękujemy Wszystkim bardzo serdecznie za tą przesykę.Za poświęcony czas na wykonanie tak pięknych prac a portrecik jest cudowny.Kochani Jula bardzo serdecznie Wam dziękuję i gorąco pozdrawia.

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

Oj To Nasza Julcia dostała wspaniałą przesyłkę mrugnięcie

AnkaB
AnkaB

Aż przyjemnie patrzeć na te kartki, są dużo ładniejsze od tych, które można kupić w sklepie! kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image