Ludzie listy pisząPocztówki i listy do Julki od przyjaciół z MPB w Gryficach

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/03/biblioteka-w-gryficach.jpg

Witaj Julko,

Bardzo nam się podoba pisanie listów w ramach Marzycielskiej Poczty, rozpoczęte w naszej bibliotece przez koleżankę z Działu dla Dorosłych p. Grażynkę.

Świadomość tego, Julko, że czekasz na naszą korespondencję mobilizuje nas ze zdwojoną chęcią pisania. Pamiętamy o tym, że obiecaliśmy odezwać się kolejny raz do Ciebie w czasie ferii zimowych, bo to czas kiedy biblioteka oblegana jest przez dzieci, które nie mogły nigdzie wyjechać. Jest wtedy u nas gwarno i wesoło.

Wszyscy Cię bardzo polubiliśmy, a w dowód naszej sympatii dzieci wykonały dla Ciebie laurki z życzeniami i pozdrowieniami. W ostatnim dniu naszych bibliotecznych spotkań cała korespondencja została zapakowana do wspólnej koperty i wysłana. Załączyliśmy również materiały promocyjne Fundacji ABC XXI , z którą współpracujemy od 10 lat.

Mamy nadzieję, że ta i wcześniejsza poczta już do Ciebie dotarła.

Tymczasem życzymy aby każdego dnia spotkało Cię coś miłego, zaskakującego, co wywoła zdziwienie i zachwyt na Twojej twarzyczce.

Dyrektor i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gryficach

guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Basia Sz
Basia Sz
9 lat temu

Pani Grażynko, dzieciaki kochane dziękuję Wam za serce okazane Julce! Na pewno Wasze prace sprawią jej radość, są one piękne, kolorowe. I o to chodzi, bo w życiu chorych dzieci powinno być jak najwięcej tęczowych barw, by pokonały smutek, rozpacz, które to kojarzą się z czernią! Smutkowi mówimy nie! Pozdrawiam Was słonecznie, niech jak najwięcej słońca będzie i na niebie, ale i Waszych duszach, i duszach chorych dzieci!

Ewa
Ewa
9 lat temu

Prześliczne prace – Julcia pewnie oszaleje ze szczęścia. Dziękujemy bardzo, bardzo za Wasz niesamowicie miły i co najważniejsze niejednorazowy gest 🙂 Wielkie brawa dla Gryfic!

MAGDA G.
9 lat temu

Ale super te wszystkie Laurki, a ten portrecik Julci, no no … 😉 Ktoś tu ma wielki talent :)!!

Fajnie,że jesteście! 😀

Julia
9 lat temu

Dziękujemy Wszystkim bardzo serdecznie za tą przesykę.Za poświęcony czas na wykonanie tak pięknych prac a portrecik jest cudowny.Kochani Jula bardzo serdecznie Wam dziękuję i gorąco pozdrawia.

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)
9 lat temu

Oj To Nasza Julcia dostała wspaniałą przesyłkę 😉

AnkaB
AnkaB
9 lat temu

Aż przyjemnie patrzeć na te kartki, są dużo ładniejsze od tych, które można kupić w sklepie! :up: :up: :up:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image