Ludzie listy pisząBrykający Czikebam w Starogardzie Gdańskim

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/01/brykajacy-czikebam-3.jpg

17 grudnia obyło się ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie wspaniałego Brykającego Czikebama! uśmiech Nasze spotkanie przebiegało w świątecznym charakterze, gdyż Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami:) Zaczęliśmy od posilenia się ciastem i pierniczkami, by następnie przystąpić do robienia świątecznych kartek. Raz, dwa, trzy… i bałwanki, choinki, prezenty, gwiazdki, mikołaje pojawiły się na kolorowych kartkach! Nie obeszło się także bez dodatkowych zdobień z brokatu, co dopełniło dzieła! Tym razem postanowiliśmy zrobić kartki wszystkim naszym marzycielskim przyjaciołom z poprzednich spotkań, czyli tworzyliśmy dla: Nikoli, Maćka, Szymona, Dominika, Kuby, Julki i Moniki.

Na sam koniec przyszedł niespodziewany gość… MIKOŁAJ! uśmiech I każdy dostał upominek. Po krótkiej modlitwie, dzieci rozbiegły się do swoich domów, by pomóc w przygotowaniach przedświątecznych. Kolejne spotkanie już w nowym roku!

2
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
aCiaaa

Wy już wiecie o tym, ale i tak Wam powiem, ze jesteście Niesamowici śmiech śmiech

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

Wy to nieźle brykacie z tą MArzycielską Pocztą uśmiech
Popieram Acię ! jesteście niesamowici !!

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image