Witajcie! 21 stycznia 2012 pierwsze spotkanie po Nowym Roku. My ciągle pełni zapału i niezliczonego entuzjazmu przygotowałyśmy kolejną akcję, już piątą!

Na początku spytałyśmy nasze pociechy jaki mamy teraz czas. Dzieciaki oczywiście prędko odgadły, że mamy karnawał – czas zabawy i radości! Dowiedziałyśmy się także w jakich przebraniach bawili się na swoich balach karnawałowych i ucieszyłyśmy się, gdy prócz supermenów, Indian, wróżek i księżniczek znalazł się SMOK! Bowiem smok tym razem okazał się dla nas szczególną inspiracją. uśmiech Aby wyzwolić z nas dużo radosnej energii przez rozpoczęciem tworzenia, pobawiliśmy się w zabawę „toster” która polegała na pokazaniu jednej z figur m.in. tostera, miksera czy małpy. uśmiech Ileż było przy tym śmiechu!:)

Najpierw tło dla smoka, potem nożyczki w ruch, aby wyciąć kolorowe kółka i już kleimy! Sklejenie kółeczek, by powstał kolorowy smok, wcale nie okazało się problemem, wiec dodatkowy czas przeznaczyliśmy na ozdobienie naszych zwierzaków. W czasie pracy posilaliśmy się przepysznymi pierniczkami przyniesionymi przez Księdza. Gdy wszyscy zakończyli swoje dzieła i pochwalili się swoja pracą, musieliśmy uwiecznić to na zdjęciu. uśmiech Co możecie zobaczyć poniżej.

Wraz z rodzicami dzieci odśpiewaliśmy różaniec za naszych chorych przyjaciół. W tym miesiącu smoki wysyłamy do Juli Mielnickiej i Oliwiera Przybek życząc im dużo, dużo zdrowia! Za miesiąc spotykamy się ponowie, by obdarować koleje osoby naszymi kartkami! Pozdrawiamy Brykający Czikebam.