Na razie jeszcze nie całkiem oficjalnie chciałem Wam zaprezentować koncept Certyfikatów Marzycielskiej Poczty. Ów certyfikaty mają być przyznawane wszelkim placówkom edukacyjnym za zorganizowanie akcji pisania listów do naszych dzieci. Certyfikaty są dostępne w trzech kolorach (brązowym, srebrnym i złotym) i niedługo zaczną być posyłane do zainteresowanych szkół.

Kolory certyfikatów odpowiadają ilości „nagromadzonych zasług”:

zloty

Brązowy:

  • za zorganizowanie od 1 do 2 akcji pisania listów;

Srebrny:

  • za zorganizowanie od 3 do 5 akcji pisania listów;

Złoty:

  • za zorganizowanie powyżej 6 akcji pisania listów;

Nieustannie jesteśmy wdzięczni nauczycielom i uczniom za pomaganie dzieciom i krzewienie idei Marzycielskiej Poczty: te certyfikaty są naszym symbolicznym podziękowaniem za tą pomoc.

Dobro trzeba pokazywać i mamy nadzieję, że zawisną one w niejednej szkole i zainspirują do pomocy uczniów, którzy o Marzycielskiej Poczcie wcześniej nie słyszeli. Każdy certyfikat jest opatrzony własnym kodem QR, tak aby użytkownik smartfona mógł wygodnie zobaczyć wszystkie relacje z danej szkoły.

Mam nadzieję, że certyfikaty będą się prezentowały godnie (drukowane są na ozdobnym, kartonowym papierze) i znajdą swoje miejsce w niejednej szkole. uśmiech

Jak Wam się podoba ten pomysł?