Ludzie listy pisząDobroszyccy Harcerze

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/12/harcerze-starsi1.jpg

Z okazji Dnia Życzliwości chcieliśmy sprawić, aby na czyjejś twarzy zagościł uśmiech. Przypadkowo znaleźliśmy informację o Marzycielskiej Poczcie, bez wahania stwierdziliśmy, że przyłączymy się do tej akcji.

My, czyli zuchy z próbnej Dobroszyckiej Gromady Zuchowej oraz harcerze z 1. Dobroszyckiej Drużyny Harcerzy Starszych „Czas na Ogień” oraz 1. Dobroszyckiej Drużyny Wędrowniczej „Kamień Milowy” podczas zbiórek napisaliśmy listy do Dominika Turka. Teraz czekamy aż przesyłka dotrze do chłopca.

Działamy w Hufcu ZHP Oleśnica (na Dolnym Śląsku) – wiele nas interesuje i wiele nas łączy, jednak najfajniejszy w tym wszystkim jest wolontariat. Uważamy, że sam pomysł takiej akcji jest fascynujący i chcemy sprawiać radość wielu dzieciom, dlatego, mamy nadzieję, nie poprzestaniemy na jednej akcji.

Mamy zamiar rozpropagować Marzycielską Pocztę w naszym środowisku lokalnym. Chcemy zachęcić jak największą liczbę mieszkańców naszej Gminy i Powiatu do udziału w tym przedsięwzięciu, ponieważ uważamy, że jest to niesamowity pomysł, aby sprawiać chorym dzieciom radość i wspierać je w walce z ciężkimi chorobami.

Z harcerskim pozdrowieniem „Czuwaj!”, zuchy, harcerze i wędrownicy z Dobroszyc.

4
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
MAGDA G.

Ale z Was radosne osóbki. uśmiech Super, że jesteście z nami. kciuk do góry

Mrówka
Mrówka

Bardzo się cieszymy, że powiększyliście grono osób piszących do marzycielskich dzieci kciuk do góry Czekamy na więcej śmiech

aCiaaa

Od razu widać pozytywną energię harcerzy śmiech śmiech Super kciuk do góry kciuk do góry
Śląsk Was pozdrawia mrugnięcie mrugnięcie

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

Harcerze to nigdy nie zawodzą uśmiech
Zawsze Mają chęć do pracy i masę pozytywnej energii ! uśmiech
super, że jesteście 1 uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image