https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/09/dominik-mlynkowiak-1448991.jpg

Dziś o 21:20 po 7 latach heroicznej walki o życie ….odszedł do lepszego Świata, nasz ukochany synek i brat, Dominiś Dominik Młynkowiak…Zawsze kochany i uśmiechnięty. …takiego go za pamiętajcie. … – Małgorzata Młynkowiak

Małgorzata Młynkowiak
ul. Poznańska 15/2
64-200 Wolsztyn

Imię dziecka:
Dominik Młynkowiak

Zainteresowania:
Dominik interesuje się sportem jest wiernym kibicem Lecha Poznań. Mimochoroby jest bardzo wesoły, ruchliwy lubi zabawy na świeżym powietrzu, grę w piłkę i jazdę na rowerze, ale choroba bardzo ogranicza jego zabawy. Uwielbia gry na komputerze oraz oglądać ciekawe filmy.

Wiek:
ur. 23.07.2002 † 01.10.2016

Rodzice:
Małgorzata, Zbigniew

Choroba:
Nowotwór złośliwy neuroblastoma z przerzutami do kości, szpiku, opon mózgowych i węzłów chłonnych.

Rodzeństwo:
Brat Brat Korneliusz, 16 lat, również kibic Lecha Poznań.

Dominik choruje od 2009 roku, choroba zaczęła się od bóli w stawach. Syn przeszedł kilka poważnych operacji, trepanacji czaszki i operację usunięcia guza w śródpiersiu. Jest po kilku chemioterapiach, radioterapii i przeszczepie szpiku kostnego. Jest w trakcie chemii podtrzymującej, a choroba została na dzień dzisiejszych zatrzymana. Dominik w wyniku leczenia częściowo stracił słuch. Przeszedł bardzo dużo, jest na swój wiek bardzo dojrzały, duże rzeczy rozumie, trudno go oszukać. Mimo wszystko jest pełen radości i to on podtrzymuje mnie na duch gdy nie mam już sił.

Dominikowi najbardziej brakuje towarzystwa ponieważ od dwóch lat nie chodzi do szkoły i nie ma kontaktu z rówieśnikami. Bardzo cierpi z tego powodu. Marzy o powrocie do szkoły, ale jest to na dzień dzisiejszy niemożliwe. Dominiś pragnie normalnie żyć jak inne dzieci, ja staram się mu to umożliwić na ile mogę, ale jest to bardzo trudne.

Zgłaszam Dominika dlatego, że przez chorobę nie ma kontaktu z dziećmi, których bardzo mu brakuje. Im dłużej syn choruje ma mniej przyjaciół. Prawdę mówiąc nie ma ich wcale i nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś go odwiedził.

guest
1411 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Iwona Wendreńska
Iwona Wendreńska
5 lat temu

Cześć Dominiku,

http://www.wyslij-zyczenia.pl/wielkanoc/kartka,kartka,63.html
Pozdrowienia dla Twojej Rodzinki
Iwona

zyza
zyza
5 lat temu

Też mam 23 lipca urodziny będę mieć 11 lat Pozdrawiam Martyna

Marysia
Marysia
5 lat temu

Życzę wszystkim dzieciom,
aby ich dzieciństwo
było jak najlepsze
i aby trwało jak najdłużej!

Martyna
Martyna
5 lat temu

Z okazji urodzin składam Ci moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych i uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego! 😎 😀 🙂 😆 :up: 😉
:XO:

Klaudia
Klaudia
5 lat temu

Dominiku życzę Ci z okazji Twoich urodzin wszystkiego najlepszego dużo słoneczka i radości w Twoim życiu, bardzo dużo zdrówka i wytrwałości , aby Ci się spełniły wszystkie marzenia, życzę Ci również wielu przyjaciół i żeby Cię otaczali dobrzy i życzliwi ludzie pozdrawiam Cię!!!:)

Martyna
Martyna
4 lat temu

Wszystkiego najlepszego.
Wszelkiej pomyślności
Oraz spełnienia najskrytszych marzeń
W nadchodzącym Nowym Roku życzy Martynahttps://marzycielskapoczta.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/icon_smile.gif

Iwona Wendreńska
Iwona Wendreńska
4 lat temu
Kamila
Kamila
4 lat temu

Samych szczęśliwych dni w życiu,
uśmiechu na twarzy,
słonecznych promyków w pochmurne dni,
lata zimą i wiosny jesienią,
to, o czym marzysz, by się spełniło,
a czego pragniesz, by Twoje było.

Kamila, Szkoła Podstawowa nr 6 w Nowej Rudzie :XO: :*

Sylwia
Sylwia
4 lat temu

Trzymaj się mocno Dominiś….walcz….musi być dobrze!!!❤

Tomasz Chmiel
Admin
4 lat temu

Niestety stan zdrowia Dominika jest bardzo zły. Po aktualizacje proszę odwiedzajcie: https://www.facebook.com/pomocdlaDominika/

Basia
Basia
4 lat temu

Witam, ja nie mam konta na Facebooku, tak więc tutaj napiszę. Przykro mi bardzo, że stan zdrowia Dominika się pogorszył, przykro mi, że cierpi, współczuję rodzicom. Dominik jest dzielny, ach… Życzę dużo wytrwałości.

siostra Ewuni
siostra Ewuni
3 lat temu
Reply to  Basia

Zaglądam codziennie…ciężko uwierzyć 🙁

Natalinka
Natalinka
3 lat temu

Nie wiem, co powiedzieć… 🙁
Dużo siły i najszczersze wyrazy współczucia całej Twojej rodzinie, niech tam u góry będzie Ci lepiej (*)…

Basia
Basia
3 lat temu

Ach, tak mi przykro, bardzo współczuję rodzinie, trzymałam mocno kciuki, modliłam się by było lepiej. Dominik był bardzo dzielny, Jego rodzina, mama jest wspaniała, wyjątkowa. Smutek, bezsilność, zaduma jak odchodzi dziecko…

siostra Ewuni D
siostra Ewuni D
3 lat temu

Właśnie przeczytałam na blogu Dominika.
Nie wierzę po prostu….!

Magda G.
Magda G.
3 lat temu

Do zobaczenia Dominik…

Ania
Ania
3 lat temu

Pani Małgorzato! Bardzo mi przykro z powodu odejścia Dominika. Niestety nigdy do niego nie napisałam. Ale czuję jakbym go znała od zawsze. Dziś wieczorem pomodlę się za jego duszę. Wierzę, że trafi do tego lepszego świata, gdzie będzie szczęśliwy. Wiem, że jest to trudne. Ja sama straciłam kilka lat temu bliską mi osobę i trudno mi się z tym pogodzić, ale wierzę, że jest tam jej dobrze. Bardzo serdecznie panią ściskam! Niech się pani trzyma! Pozdrawiam całą rodzinę Młynkowiaków!

Karolina
Karolina
3 lat temu
Reply to  Ania

Dominiś kochanie śpij słodko z Aniołkami bardzo będzie nam Ciebie brakowało.Byłeś bardzo dzielny i mam nadzieję że spotkamy się w niebie.Pani Małgosiu tysiące uścisków żadne słowa napisane o de mnie w kierunku Pani rodziny nie zatrą śladów tego co czuje wasza rodzina dlatego całuje i modlę się za was. Dominiczku jak śmierć potężna jest Miłość kochamy cię i zawsze będziemy pamiętać [*] <3

Lucyna
3 lat temu

[imgcomment image[/img]

Magda
Magda
3 lat temu

Pani Małgorzato! Bardzo mi przykro z powodu utraty ukochanego Syna. Wraz z uczniami obiecuję modlitwę za duszę Dominika oraz o siły fizyczne i duchowe dla Was w tym trudnym czasie. Jesteście dla mnie, jak i każdy inny rodzic mający chore dziecko, wzorem Miłości, wytrwałości, męstwa. Ściskam z całej siły i wierzę, a nawet jestem przekonana, że Dominik czuwa nad Wami jak Wy czuwaliście nad Nim od początku Jego ziemskiej wędrówki. Jesteście Wielcy i Wspaniali.

Basia
Basia
3 lat temu

Bardzo ładnie, mądrze, wzruszająco napisałaś komentarz Magdo!

Basia
Basia
3 lat temu

Dzisiaj trudny, bolesny, ważny dzień dla Państwa… Życzę dużo siły…. Na pewno Dominik zostanie wspaniale pożegnany, tj., przez wielu, ach..

Cecylia
Cecylia
3 lat temu

Pani Małgorzato, całym sercem jestem z Panią. Życzę dużo sił dla Was w tym trudnym czasie.

Wiktoria
Wiktoria
3 lat temu

Bardzo mi przykro z utraty Pani syna. 🙁

Basia
Basia
3 lat temu

To już miesiąc minął, ach, smutne, czas leci… Dziś w Dzień Zaduszny wspominamy zmarłych. Dominiku, pamiętam o Tobie. Wieczny Odpoczynek…

br.Tomasz
br.Tomasz
3 lat temu

Pani Małgosiu ! Dziś usiadłem przy komputerze i odczytałem BARDZO SMUTNĄ wiadomość o śmierci Pani Kochanego SYNA. Zrobiło mi się bardzo smutno, bo chociaż nie często zaglądałem na Waszą stronę w internecie, to jednak codziennie o Dominiku i całej Waszej Rodzinie PAMIĘTAŁEM w swoich modlitwach, i nadal będę pamiętał. Wiemy, że Dominik jest już w lepszym świecie, nie cierpi. Jest też z Wami / z nami obecny, inaczej, duchowo. Wierzę też, że wstawia się za nami u Miłosiernego Boga. Niech Dobry Bóg da Wam siły do dalszego życie, do wychowywania drugiego Waszego Synka. Obiecuję dalszą, codzienną modlitwę za Was. A… Czytaj więcej »

julia
julia
3 lat temu

Bardzo mi przykro pani Małgorzato mi w kwietniu zmarła prababcia 😥 😥 😥

Nikola
3 lat temu

😥 Bardzo mi przykro z powodu Dominika, ale niech pani pamięta że Dominik zawsze będzie przy pani! Dzisiaj miałam do Dominika napisać list lecz zobaczyłam że Dominik odszedł 🙁 Jeszcze raz pani współczuję z utraty pani syna…

Dominika
Dominika
3 lat temu

Bardzo mi przykro 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥

Basia
Basia
3 lat temu

Mnie też jest przykro i współczuję rodzicom i bratu Dominika, mam nadzieję, że jakoś sobie radzą… Dominiku, pamiętam o Tobie.
Byłeś wspaniałym chłopcem!

BasiaSz
BasiaSz
2 lat temu
Reply to  Basia

Cały czas pamiętam o Dominiku…

BasiaSz
BasiaSz
1 rok temu

Witam w Dniu Dziecka Utraconego, współczuję tej wielkiej straty, zwłaszcza Pani, Pani Małgosiu, tak Pani mocno walczyła o syna, pamiętam o Dominiku, o jego uśmiechu, siły życzę i zdrowia. Pozdrawiam.

BasiaSz
BasiaSz
1 rok temu

Pamiętam o Dominiku. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. Był wesołym, wyjątkowym, dobrym chłopcem.

1 42 43 44
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image