https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/09/dominik-mlynkowiak-1448991.jpg

Dziś o 21:20 po 7 latach heroicznej walki o życie ….odszedł do lepszego Świata, nasz ukochany synek i brat, Dominiś Dominik Młynkowiak…Zawsze kochany i uśmiechnięty. …takiego go za pamiętajcie. … – Małgorzata Młynkowiak

Małgorzata Młynkowiak
ul. Poznańska 15/2
64-200 Wolsztyn

Imię dziecka:
Dominik Młynkowiak

Zainteresowania:
Dominik interesuje się sportem jest wiernym kibicem Lecha Poznań. Mimochoroby jest bardzo wesoły, ruchliwy lubi zabawy na świeżym powietrzu, grę w piłkę i jazdę na rowerze, ale choroba bardzo ogranicza jego zabawy. Uwielbia gry na komputerze oraz oglądać ciekawe filmy.

Wiek:
ur. 23.07.2002 † 01.10.2016

Rodzice:
Małgorzata, Zbigniew

Choroba:
Nowotwór złośliwy neuroblastoma z przerzutami do kości, szpiku, opon mózgowych i węzłów chłonnych.

Rodzeństwo:
Brat Brat Korneliusz, 16 lat, również kibic Lecha Poznań.

Dominik choruje od 2009 roku, choroba zaczęła się od bóli w stawach. Syn przeszedł kilka poważnych operacji, trepanacji czaszki i operację usunięcia guza w śródpiersiu. Jest po kilku chemioterapiach, radioterapii i przeszczepie szpiku kostnego. Jest w trakcie chemii podtrzymującej, a choroba została na dzień dzisiejszych zatrzymana. Dominik w wyniku leczenia częściowo stracił słuch. Przeszedł bardzo dużo, jest na swój wiek bardzo dojrzały, duże rzeczy rozumie, trudno go oszukać. Mimo wszystko jest pełen radości i to on podtrzymuje mnie na duch gdy nie mam już sił.

Dominikowi najbardziej brakuje towarzystwa ponieważ od dwóch lat nie chodzi do szkoły i nie ma kontaktu z rówieśnikami. Bardzo cierpi z tego powodu. Marzy o powrocie do szkoły, ale jest to na dzień dzisiejszy niemożliwe. Dominiś pragnie normalnie żyć jak inne dzieci, ja staram się mu to umożliwić na ile mogę, ale jest to bardzo trudne.

Zgłaszam Dominika dlatego, że przez chorobę nie ma kontaktu z dziećmi, których bardzo mu brakuje. Im dłużej syn choruje ma mniej przyjaciół. Prawdę mówiąc nie ma ich wcale i nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś go odwiedził.

1411
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Iwona Wendreńska
Iwona Wendreńska

Cześć Dominiku,

http://www.wyslij-zyczenia.pl/wielkanoc/kartka,kartka,63.html
Pozdrowienia dla Twojej Rodzinki
Iwona

zyza
zyza

Też mam 23 lipca urodziny będę mieć 11 lat Pozdrawiam Martyna

Marysia
Marysia

Życzę wszystkim dzieciom,
aby ich dzieciństwo
było jak najlepsze
i aby trwało jak najdłużej!

Martyna
Martyna