https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/09/dominik-mlynkowiak-1448991.jpg

Dziś o 21:20 po 7 latach heroicznej walki o życie ….odszedł do lepszego Świata, nasz ukochany synek i brat, Dominiś Dominik Młynkowiak…Zawsze kochany i uśmiechnięty. …takiego go za pamiętajcie. … – Małgorzata Młynkowiak

Małgorzata Młynkowiak
ul. Poznańska 15/2
64-200 Wolsztyn

Imię dziecka:
Dominik Młynkowiak

Zainteresowania:
Dominik interesuje się sportem jest wiernym kibicem Lecha Poznań. Mimochoroby jest bardzo wesoły, ruchliwy lubi zabawy na świeżym powietrzu, grę w piłkę i jazdę na rowerze, ale choroba bardzo ogranicza jego zabawy. Uwielbia gry na komputerze oraz oglądać ciekawe filmy.

Wiek:
ur. 23.07.2002 † 01.10.2016

Rodzice:
Małgorzata, Zbigniew

Choroba:
Nowotwór złośliwy neuroblastoma z przerzutami do kości, szpiku, opon mózgowych i węzłów chłonnych.

Rodzeństwo:
Brat Brat Korneliusz, 16 lat, również kibic Lecha Poznań.

Dominik choruje od 2009 roku, choroba zaczęła się od bóli w stawach. Syn przeszedł kilka poważnych operacji, trepanacji czaszki i operację usunięcia guza w śródpiersiu. Jest po kilku chemioterapiach, radioterapii i przeszczepie szpiku kostnego. Jest w trakcie chemii podtrzymującej, a choroba została na dzień dzisiejszych zatrzymana. Dominik w wyniku leczenia częściowo stracił słuch. Przeszedł bardzo dużo, jest na swój wiek bardzo dojrzały, duże rzeczy rozumie, trudno go oszukać. Mimo wszystko jest pełen radości i to on podtrzymuje mnie na duch gdy nie mam już sił.

Dominikowi najbardziej brakuje towarzystwa ponieważ od dwóch lat nie chodzi do szkoły i nie ma kontaktu z rówieśnikami. Bardzo cierpi z tego powodu. Marzy o powrocie do szkoły, ale jest to na dzień dzisiejszy niemożliwe. Dominiś pragnie normalnie żyć jak inne dzieci, ja staram się mu to umożliwić na ile mogę, ale jest to bardzo trudne.

Zgłaszam Dominika dlatego, że przez chorobę nie ma kontaktu z dziećmi, których bardzo mu brakuje. Im dłużej syn choruje ma mniej przyjaciół. Prawdę mówiąc nie ma ich wcale i nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś go odwiedził.

1411
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
br.Tomasz
br.Tomasz

Pani Małgosiu, bardzo serdecznie dziękuję za informację dot. Dominika. Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam cieplutko. Zostańcie z Bogiem śmiech

Basia Sz
Basia Sz

Witam, Pani Małgorzato, wspaniale, że Pani napisała co u Dominika i zamieściła Pani na Marzycielskiej Poczcie tyle zdjęć. Trzymam kciuki za Dominika, by było lepiej, dużo zdrowia mu życzę. Proszę być dobrej myśli, dużo siły życzę.
Dzisiaj Dzień Chłopaka, proszę więc mocno uściskać Dominika, wszystkiego dobrego mu życzę. Pozdrawiam.

Anna

Dominiu śmiech
Z okazji Dnia Chłopaka życzymy Ci z Martą
zbierania z życia tylko najlepszych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń kciuk do góry .
I aby słońce na niebie
świeciło zawsze dla Ciebie
http://w-kartki.eu/kartki/370/2/d/2014.jpg
P.S.
Cieszymy się razem z Wami w nadziei, że będzie tylko lepiej.
Jesteście cudowną Rodziną, serdecznie pozdrawiamy dziękując za wiadomości i wspaniałą kolekcję zdjęć kciuk do góry
Codziennie polecam Was Bogu w modlitwie :XO:

Ania

Witam serdecznie śmiech cieszę się,że jest Pani tutaj z nami uśmiech trzymam za was mocno kciuki kciuk do góry pozdrawiam :XO: :XO:

Iwona Wendreńska
Iwona Wendreńska

Dominiku!
Marzycielska drużyna melduje się. Razem i ten mecz wygramy.
Przesyłam Ci nasze najlepsze myśli i http://e-kartki.net.pl/ekartka-pozdrowienia-w-barwach-jesieni,7,0,18442.html
Iwona

madzialena

dzisiaj na facebooku, a dokładniej tutaj https://www.facebook.com/pomocdlaDominika znalazłam informację o Dominiku: „Niestety Dominik ma nawrót choroby,wczoraj skończyliśmy pierwszy trzydniowy cykl chemii.Do leczeni ma także zostać włączona raditerapia,nie wiemy jeszcze czy będzie zastosowana równocześnie z chemioterapią czy nie będzie to zbyt niebezpieczne dla Dominika.Pobrano także próbki ze zmiany na głowie do badania w kierunku ewentualnej terapii przeciwciałami anty GD2 w Niemczech.Jeśli okaże się że u Dominika jest możliwość przeprowadzenia tej terapii będziemy potrzebować ogromnej pomocy finansowej.Terapia ta nie jest refundowana przez NFZ ,ponieważ jest w fazie klinicznej,czyli jest leczeniem eksperymentalnym .Na tego typu leczenie nie możemy liczyć na żadną pomoc z… Czytaj więcej »

Anna

Dominiu, wierzę, że tym razem również zwycięsko wyjdziesz z tej walki kciuk do góry
http://www.edycja.pl/images/kartki/duze/464.jpg

Lucyna

śmiech HEY DOMINIKU TRZYMAMY ZA CIEBIE KCIUKI ŚLEMY POZYTYWNE FLUIDY kciuk do góry DASZ RADĘ ŻOŁNIERZU :XO: :XO: JULKA ŚLE BUZIAKI ::-*: ::-*: ::-*:

Basia Sz
Basia Sz

Dominiku, trzymam za Ciebie kciuki. Nie daj się. Walcz. Dużo zdrowia Ci życzę. Niech Bozia ma Cię w swojej opiece. Pozdrawiam.

Maciej

Dominiku walcz, musisz dać rade, pokonasz paskuda.
Pozdrawiam Maciej

madzialena

Dla niekorzystających z facebook’a pozwolę sobie wrzucić wpis pani Gosi:
„Dzięki Karolinie Lech,prezesowej Fundacji RAKOFF Dominik miał okazję porozmawiać przez Skype z Kubą Błaszczykowskim i Robertem Lewandowskim.Było to dla niego wielkie przeżycie i radość.Bardzo jestem wdzięczna Pani Karolinie że zafundowała Dominikowi taką niespodziankę,wiem że nie było to takie proste.Kuba Blaszczykowski obiecał Dominikowi że spotka się z nim osobiście ,możliwe że w przyszłym tygodniu.
Dominik jest prze szczęśliwy ,dzisiejszy dzień był dla niego wyjątkowy.Pani Karolino dziękujemy za okazane nam serce i niepowtarzalną niespodziankę. „

madzialena

comment image

Basia Sz
Basia Sz

Witam, życzę z całych sił by organizm Dominika się zregenerował, by stan zdrowia Dominika się polepszył, trzymam kciuki by wyniki były lepsze. Pani Małgorzato, życzę dużo wiary i sił, i cierpliwości. Dużo, dużo zdrowia życzę Dominikowi. Buziaki mu ślę. Serdecznie pozdrawiam Pani Małgosiu. Niech Bóg nad Wami czuwa!

br.Tomasz
br.Tomasz

Pani Małgosiu, dziękujemy za informacje o Dominiku. Wierzę, że Pan Bóg nad Wami czuwa i wierzę też, że wróci Dominikowi dobre i potrzebne zdrowie. O to w codziennej modlitwie proszę Miłosiernego Boga. BĘDZIE DOBRZE… Pozdrawiam serdecznie Panią, Dominika i całą Rodzinę. Szczęść Wam Boże…

Basia Sz
Basia Sz

Witam, nie mam konta na Facebooku, tak więc nie wiem co Pani napisała.
Trzymam kciuki za Dominika, dużo zdrowia mu życzę, niech Bozia obdarzy go łaskami, zwłaszcza łaską uzdrowienia.
Pani Małgorzato, życzę dużo wiary i nadziei, dużo wytrwałości i sił. Pozdrawiam. Serdecznie pozdrawiam dzielnego Dominika.

Dosia
Dosia

Witam serdecznie. Pani Małgosiu informację o zbiórce i emisji programu wyślę do kogo tylko się da. Mocno trzymam kciuki za to żeby udało się zebrać pieniądze. Dominiś musi być dobrze. Przytulam Cię mocno do serca dzielny Wojowniku.

Marta P.
Marta P.

Pani Małgosiu!
Pomodlę się za Dominika i wierzę, że najwięcej ludzi powinno się modlić w Waszej intencji. Oczywiście pieniążki, które Wam pomogą w leczeniu Dominika, każdy powinien wysłać, bo to wymierna pomoc!
Oby Dominik wyzdrowiał, oby wszystko było po Waszej myśli!

br.Tomasz
br.Tomasz

Pani Małgosiu,

Podobnie jak moja poprzedniczka Basia Sz. ja też nie mam konta na Facebooku, więc też nie bardzo wiem co tam się znajduje… Wczoraj oglądałem w Panoramie reportaż o Dominiku. Widzę jaki On jest dzielny w swojej chorobie, a Pani zdeterminowana. Wierzę, że znajdą się dobrzy ludzie, którzy wspomogą Dominika w leczeniu. Ja niestety mogę jedynie zapewnić /i to robię/ swoją modlitwę, by Pan Bóg obdarzył Pani synka dobrym zdrowiem i wszelkimi łaskami i siłami. Niech Miłosierny Pan Bóg Wam pobłogosławi kciuk do góry śmiech

Weronika Mazurkiewicz

Mam nadzieję, że w szybkim tempie uda się zebrać potrzebne fundusze na leczenie. Wszyscy tutaj gorąco kibicujemy Tobie Dominiku! uśmiech

Basia Sz
Basia Sz

Pani Małgosiu, trzymam kciuki za Dominika, za leczenie, by znalazły się na to pieniążki. Wierzę, że będzie dobrze, niech Bozia ma Was w swojej opiece. Dużo zdrowia, sił, wytrwałości łask Bożych życzę. Niedługo święta, mam nadzieję, że spędzicie je szczęśliwie Pani Małgosiu. Gorąco pozdrawiam. Buziaki ślę Dominikowi.

Basia Sz
Basia Sz

Życzę wesołych, szczęśliwych, zdrowych świąt. Pozdrawiam.

Anna

Dominiu

Dla Was moi kochani – życzenia gorące,
prosto z głębi serca płynące,
aby Boska narodzona Dziecina
dawała Wam siłę we wszystkich godzinach.

http://alekartki.pl/kartki/3/9/d/9357.gif

Iwona Wendreńska
Iwona Wendreńska

Kiedy w Betlejem rodzi się Dziecię,
radość i nadzieję przynosi wszystkim na świecie.
Niech wraz z Bożą Dzieciną dni szczęśliwe przypłyną,
a spokój j jak gwiazdka niech świeci.

Łączymy się z Wami w nadziei
Iwona z Rodzinką

http://e-kartki.net.pl/ekartka-swieta-swieta,26,9,1499.html

Dosia
Dosia

Dominiś z okazji zbliżającego się Nowego Roku życzę Tobie oraz Twoim najbliższym dużo spokoju, pogody ducha, zdrowia. Aby ten Nowy Rok przyniósł radość i spełnił marzenia, a szczególnie to największe. Pani Małgosiu, Dominiś dużo siły. MUSI BYĆ DOBRZE.

Anna

Dominiu!
Życzę Tobie i całej Rodzince, by Nowy Rok był radośniejszy od mijającego,
niech się zacznie mile i niech Wam przyniesie same szczęśliwe chwile.
http://www.ekartenwelt.de/system/card_images/images/17023/original/h6648-weihnachten-neujahr_17195_0_17195_0.gif?1379126626

Basia Sz
Basia Sz

D o Siego roku.

Weronika Mazurkiewicz

2 lutego 2014 r. Baj Pomorski godz. 18.00-20:00 Toruń, „Toruńskie Anioły dla Dominika Młynkowiaka”

Kto z Torunia i okolicy niech wypatruje plakatów ze zdjęciem Dominika uśmiech

http://fundacjakuznia.pl/

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image