https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/09/dominik-mlynkowiak-1448991.jpg

Dziś o 21:20 po 7 latach heroicznej walki o życie ….odszedł do lepszego Świata, nasz ukochany synek i brat, Dominiś Dominik Młynkowiak…Zawsze kochany i uśmiechnięty. …takiego go za pamiętajcie. … – Małgorzata Młynkowiak

Małgorzata Młynkowiak
ul. Poznańska 15/2
64-200 Wolsztyn

Imię dziecka:
Dominik Młynkowiak

Zainteresowania:
Dominik interesuje się sportem jest wiernym kibicem Lecha Poznań. Mimochoroby jest bardzo wesoły, ruchliwy lubi zabawy na świeżym powietrzu, grę w piłkę i jazdę na rowerze, ale choroba bardzo ogranicza jego zabawy. Uwielbia gry na komputerze oraz oglądać ciekawe filmy.

Wiek:
ur. 23.07.2002 † 01.10.2016

Rodzice:
Małgorzata, Zbigniew

Choroba:
Nowotwór złośliwy neuroblastoma z przerzutami do kości, szpiku, opon mózgowych i węzłów chłonnych.

Rodzeństwo:
Brat Brat Korneliusz, 16 lat, również kibic Lecha Poznań.

Dominik choruje od 2009 roku, choroba zaczęła się od bóli w stawach. Syn przeszedł kilka poważnych operacji, trepanacji czaszki i operację usunięcia guza w śródpiersiu. Jest po kilku chemioterapiach, radioterapii i przeszczepie szpiku kostnego. Jest w trakcie chemii podtrzymującej, a choroba została na dzień dzisiejszych zatrzymana. Dominik w wyniku leczenia częściowo stracił słuch. Przeszedł bardzo dużo, jest na swój wiek bardzo dojrzały, duże rzeczy rozumie, trudno go oszukać. Mimo wszystko jest pełen radości i to on podtrzymuje mnie na duch gdy nie mam już sił.

Dominikowi najbardziej brakuje towarzystwa ponieważ od dwóch lat nie chodzi do szkoły i nie ma kontaktu z rówieśnikami. Bardzo cierpi z tego powodu. Marzy o powrocie do szkoły, ale jest to na dzień dzisiejszy niemożliwe. Dominiś pragnie normalnie żyć jak inne dzieci, ja staram się mu to umożliwić na ile mogę, ale jest to bardzo trudne.

Zgłaszam Dominika dlatego, że przez chorobę nie ma kontaktu z dziećmi, których bardzo mu brakuje. Im dłużej syn choruje ma mniej przyjaciół. Prawdę mówiąc nie ma ich wcale i nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś go odwiedził.

1411
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Basia Sz
Basia Sz

Weroniko, to dobrze, że umieściłaś tę informację. Wspaniale, że będzie ten koncert organizowany specjalnie dla Dominika, by zebrać pieniążki na jego leczenie. Trzymam kciuki za powodzenie akcji. Szkoda że nie mogę być na tym koncercie…
Dominiku, nie poddawaj się, walcz! Dużo zdrowia, siły i łask Bożych Ci życzę. Buziaki Ci ślę. Pozdrawiam serdecznie Twoich rodziców.

Dosia
Dosia

Dominiś dużo siły. Jesteś bardzo dzielny.

madzialena

Trzymajcie się cieplutko. uśmiech
Buziaki :XO: :XO: :XO: :XO: :XO:

Iwona Wendreńska
Iwona Wendreńska

Dominiku,
wyjdziesz z tej grupy, wygrasz rundę i będziesz tu do nas zaglądał, dlatego przesyłamy Ci specjalną pisankę:
http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/545421,zobacz-niezwykle-wielkanocne-pisanki-zdjecia,1,2,id,t,sm,sg.html#galeria-material
i uściski pełne mocy
Iwona z rodzinką

Iwona Wendreńska
Iwona Wendreńska

Dyby fotka przeskoczyła to przesuń sobie na 1. mrugnięcie

Iwona Wendreńska
Iwona Wendreńska

Nooo, ładnie! Miało być: gdyby mrugnięcie

Ania

Zdrowych,pogodnych swiąt śmiech :XO: :XO:
http://www.samre.info/kartki/3w/wielkanoc3.html

Dosia
Dosia

Dominiś myślę o Tobie i mocno trzymam kciuki za to żeby wszystko się udało!:-) Pani Małgosiu jest Pani Wielka!

br.Tomasz
br.Tomasz

JESTEŚMY Z WAMI śmiech TRZYMAJCIE SIĘ. Niech Pan Bóg Wam pobłogosławi… kciuk do góry

Basia Sz
Basia Sz

Witam, ja też trzyma kciuki i niech Bozia Wam błogosławi i czuwa nad Wami, nad Tobą Dominiku, dzielny jesteś. Trzymaj się. Zdrowia dużo Ci życzę i uśmiechu. Pozdrawiam.

Ewa

Pozdrawiam :XO:

br.Tomasz
br.Tomasz

Dominiczku, niech w Twoje święto – w Dzień Dziecka Pan Jezus obdarzy Cię zdrowiem i wszelkimi łaskami. Wszystkiego dobrego i radosnego dnia. Polecam Cię Bogu w modlitwie… kciuk do góry

Basia Sz
Basia Sz

Witaj Dominiku, wszystkiego najlepszego w Dniu Dziecka, niech będzie to dla Ciebie szczęśliwy, radosny dzień, życzę Ci wielu szczęśliwych, radosnych chwil i dużo zdrowia, sił, wytrwałości. Pozdrawiam Cię. Niech bozia Ci błogosławi!

Dosia
Dosia

Dominiś wszystkiego naaajlepszego z okazji Dnia Dziecka!:-) Dużo, dużo zdrówka, spełnienia marzeń i uśmiechu na twarzy:-):-) Karteczka już wkrótce powinna do Ciebie dotrzeć. Mam nadzieję, że zdąży przed Twoim wyjazdem. Ściskam Cię z całych sił Dzielny Wojowniku:-):-):-)

br.Tomasz
br.Tomasz

Witaj Dominik ! Miłych wakacji Tobie życzę, odpoczynku, radosnych chwil, pokoju w serduchu i Bożej radości w sobie (jak do tej pory). Nadal wspieram Cię modlitwą, a także Twoich kochanych Rodziców. Trzymaj się dzielnie i niech Pan Jezus dać jak najprędzej dobre zdrowie.

Basia Sz
Basia Sz

Witaj Dominiku, ciekawe jak się czujesz, co u Ciebie. Ja też Ci życzę wspaniałych wakacji, cudownych chwil, dużo odpoczynku. Życzę oczywiście dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoich wspaniałych rodziców.

Iwona Wendreńska
Iwona Wendreńska

Cześć Wojowniku,
mundial oglądałeś? Za kim trzymałeś?
Mam nadzieję, że dobrze się czujesz. Ściskam Cię mocno i życzę http://e-kartki.net.pl/ekartka-milych-snow,70,0,13475.html
Iwona

Iwona Wendreńska
Iwona Wendreńska

Cześć Dominiku,
z okazji Twoich jutrzejszych Urodzin, życzę Ci spełnienia tych najważniejszych marzeń, pomysłów na nowe i przesyłam Ci http://e-kartki.net.pl/ekartka-eliksir-pomyslnosci-dla-ciebie,52,0,19445.html wraz z uściskami od nas wszystkich
Iwona

Basia Sz
Basia Sz

Kochany Dominiku, nie wiem co u Ciebie i jak się czujesz, ale dziś jest Twoje święto, życzę Ci więc dużo szczęścia, zdrówka, radości, spełnienia marzeń, cudownych chwil. Buziaki Ci ślę. Pa.

Lucyna

[img]http://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2014/07/9c3b41c61b8992f9bcdb57444db975db_th2.gif[/img]
Dla odważnego pirata
Dzisiejszego jubilata
Mamy życzenia urodzinowe
Godne pirata i wyjątkowe
Ile w morzu kropli pływa
Ile skarbów się ukrywa
Ile soli w morzu jest
Tyle życzeń, jeśli chcesz
Wiatru w żagle i pogody
I niech dzieją się przygody!

Basia Sz
Basia Sz

Witam serdecznie. To trzymam kciuki za to leczenie, by Dominik dobrze je zniósł, dużo sił, wytrwałości życzę.
Ja trzymam mocno kciuku.
Pozdrawiam serdecznie, moc buziaków ślę Dominikowi.

gosia
gosia

Super że Dominik wrócił do Polski uśmiech

Jagoda
Jagoda

Witaj Drogi Kolego!! Przesyłam Ci duuużżżżo dobrych myśli i energii. Mam nadzieję, że ta energia pomoże cI wtedy, kiedy będziesz jej potrzebował. Pozdrawiam Cię z Krakowa!!!

Iwona Wendreńska
Iwona Wendreńska

http://kartki24.eu/3086_ekartka_bozonarodzeniowe_zyczenia.html
Z serdeczną myślą, w tę niezwykłą, jedyną w roku noc
Iwona

Marysia
Marysia

Wesołego nowego roczku Dominik!

Violetta
Violetta

Hej Dominik uśmiech

Niech ten rok będzie dobry dla ciebie i Twojej rodziny, niech niesie radosne chwile ze sobą mrugnięcie

Pozdrówka!

Natalinka
Natalinka
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image