Nieaktywne profileDominika Gadzińska

8 maja 2012autor beata5293
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/05/dominika-gadzinska.jpg

Sześcioletnia Dominika choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną, która skutecznie ogranicza jej kontakt z rówieśnikami. Jednym z marzeń dziewczynki było dołączenie do Marzycielskiej Poczty, co dziś stało się możliwe. Reszta w Waszych rękach!

Dominika Gadzińska
ul. Poznańska 96
64-000 Kościan

Imię dziecka:
Dominika Gadzińska

Zainteresowania:
Dominisia interesuje się tańcem, muzyką, rysowaniem, bardzo lubi oglądać bajki i filmy dla dzieci, lubi śpiewać i grać w gry komputerowe. Więcej…

Wiek:
11 lat, ur. 06.10.2005

Rodzice:
Beata, Mirosław

Choroba:
Ostra białaczka limfoblastyczna

Rodzeństwo:
Brat Mateusz, 18 lat.

Dominika urodziła się jako zdrowe dziecko. W wieku czterech lat poszła do przedszkola. Niestety w październiku zaczęła chorować, a jej stan zdrowia cały czas się pogarszał, dlatego zaczęła opuszczać zajęcia. Córka bardzo tęskniła za przedszkolem, koleżankami, kolegami i paniami, które bardzo ją lubiły. W grudniu u Dominisi zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną – to zabrzmiało jak wyrok.

Od tego czasu życie Dominisi i całej naszej rodziny przewróciło się do góry nogami. Prawie 8 miesięcy leczenia szpitalnego, wymioty, biegunki, zapalenia płuc i oskrzeli, podwyższone próby wątrobowe itd. Póżniej leczenie podtrzymujące i ciągle jakieś powikłania.

Obecnie Dominika bierze bardzo dużo leków, ma podwyższone TSH i musi brać hormony, leki alergiczne. Z powodu braku odporności dotykają ją różne infekcje.

Dominisia ma nauczanie indywidualne i bardzo tęskni za nauką i zabawą z dziećmi.

Myślę, że Marzycielska Poczta jest spełnieniem jednego z marzeń Dominiki. Jakiś czas temu wysyłała pocztą swoje rysunki koleżance z oddziału, a koleżanka przysyłała swoje prace Dominice, była bardzo szczęśliwa, ale niestety, kontakt się urwał, gdyż koleżanka poszła do szkoły i już nie miała tyle czasu. Zgłaszam Dominisię do Marzycielskiej Poczty, ponieważ wiem, że sprawi jej to dużo radości.

5293
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek