I. Profil dziecka:

1. Jak mogę zmienić informacje w profilu dziecka? Jak zmienić zdjęcie profilowe?

Aby zmienić informacje lub inne dane, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na tej stronie: http://marzycielskapoczta.pl/edycja-profilu-dziecka/

2. W galerii zdjęć mojego dziecka brakuje fotek z przesyłkami…

Zdjęcia są dodawane do galerii nie częściej niż raz w miesiącu. Jeśli jednak uważasz, że brakuje tam zdjęć, możesz je wysłać na poniższy adres, a zostaną dodane do galerii:

Wysyłając zdjęcia miej na uwadze, że nasza skrzynka pocztowa nie przyjmuje więcej jak 20mb. Dlatego jeśli wysyłasz wiele zdjęć, najlepiej wyślij je w kilku emailach.

3. Jak mogę zmienić informacje na stronie o zainteresowaniach dziecka?

Jeżeli chcesz tylko zaktualizować stronę z zainteresowaniami dziecka (tzw. „Wszystko co ulubione”) wypełnij formularz: http://marzycielskapoczta.pl/wszystko-co-ulubione

4. Jak mogę utworzyć stronę z zainteresowaniami dziecka?

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko również miało stronę ze swoimi zainteresowaniami (przykładowa strona), wypełnij formularz: http://marzycielskapoczta.pl/wszystko-co-ulubione/

II. Komentarze i dyskusja:

1. Jak mogę zamieszczać zdjęcia w moich komentarzach?

Aby móc dodawać zdjęcia, wystarczy, że skorzystasz z menu „Dodaj zdjęcie do komentarza„, które znajduje się na samym dole strony, tuż pod polem do dodawania komentarzy:

dodaj-zdjecie

W przypadku braku takiej opcji, napisz do nas e-mail lub wypełnij formularz na dole strony.

2. Mam problem z dodaniem zdjęcia do komentarza…

Jeżeli Twoje zdjęcia nie wyświetla się w komentarzu, najczęstszą tego przyczyną jest sama nazwa zdjęcia, które wysłałeś/-łaś.

Jeśli Twoje zdjęcie ma nazwę np. „Zdjęcie 123„, najlepiej przed jego wysłaniem na stronę zmień jego nazwę na „zdjecie123„, usuwając wszystkie polskie litery, odstępy oraz inne znaki. Innymi słowy, aby mieć pewność, że zdjęcie się doda, nazwa zdjęcia powinna zawierać tylko LITERY i CYFRY bez żadnych odstępów.

3. Mój komentarz nie wyświetla się na stronie / Mam problem z dodawaniem komentarzy…

Czasami komentarze pojawiają się na stronie z opóźnieniem. Niektóre komentarze trafiają do moderacji i administrator musi je zatwierdzić, aby pojawiły się na stronie. Czasami dzieje się też tak, że komentarze są błędnie rozpoznawane jako spam i wtedy administrator musi je odblokować. Z tych dwóch powodów komentarz może się czasami pojawić na stronie z wielogodzinnym opóźnieniem.

Jeżeli mimo tego nie widać komentarza prosimy o zgłoszenie na adres:

5. Nie podoba mi się komentarz w profilu dziecka. Czy możecie go usunąć?

Jeśli uważasz, że ktoś pozostawił niestosowny komentarz w profilu dziecka, koniecznie daj nam znać, a zostanie on usunięty:

W ostateczności możemy tez zablokować takiej osobie dodawanie komentarzy i przeglądanie strony.

Alternatywną opcją jest kliknięcie na linku „Zgłoś komentarz”, który znajduje się pod treścią każdego komentarza na stronie. Opcja ta jest jednak dość uproszczona i aby niepożądany komentarz automatycznie zniknął strony i trafił do moderacji administratora muszą go zgłosić przynajmniej dwie osoby.

III. Inne:

1. Ktoś mnie nęka na stronie…

Jeżeli ktoś w jakikolwiek sposób Ci się naprzykrza, opisz nam sytuację, a użyjemy wszelkich metod do rozwiązania problemu:

2. Spotkała mnie przykrość…

Jeżeli spotkała cię jakakolwiek przykrość z racji uczestnictwa w Marzycielskiej Poczcie, koniecznie daj nam znać, a wszelkimi siłami spróbujemy znaleźć rozwiązanie:

Dodatkowe pytania

Jeśli powyżej nie znajdujesz odpowiedzi na swoje pytanie, wyślij nam zapytanie poprzez poniższy formularz kontaktowy. Pamiętaj też, że wszelkie pytania zawsze możesz przesyłać również na adres:

Zadaj pytanie:

 


https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image