Aktywne profileEwa Dąbrowska

19 marca 2012autor Ewa2773
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/03/ewa-dabrowska.jpeg

Czternastoletnia Ewa, u której zdiagnozowano przepuklinę oponowo-rdzeniową uwielbia niespodzianki w postaci przesyłek pocztowych. Czytanie listów jest dla dziewczynki odskocznią od świata choroby, dlatego zdaniem mamy Ewy, Marzycielska Poczta będzie idealnym lekarstwem na wszelkie smutki.

Ewa Dąbrowska
ul. Kościelna 41/3
05-200 Wołomin

Imię dziecka:
Ewa Dąbrowska

Zainteresowania:
Szermierka, gry planszowe. Więcej…

Wiek:
17 lat, ur. 14.12.2001

Rodzice:
Mama Małgorzata

Choroba:
Przepuklina oponowo rdzeniowa, niedowład kończyn dolnych, wodogłowie

Rodzeństwo:
Ania, Agnieszka, Rafał

Ewa jest od urodzenia niepełnosprawna, urodziła z przepukliną oponowo-rdzeniową i wodogłowiem. Choć nic nie zapowiadało tego, że Ewunia urodzi się chora, tak też niestety się stało. Ewa bardzo lubi rozmawiać z ludźmi, bawić się z dziećmi, bardzo lubi też pomagać innym. Mimo swojej choroby ma w sobie dużo pozytywnej energii, jednak często jest odrzucana wśród rówieśników ze względu na swoją chorobę, dlatego Marzycielska Poczta daje jej tyle radości. Ma tutaj Przyjaciół, których brakuje jej w szkole, którzy zawsze wesprą ją dobrym słowem.

2773
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
NATKA
NATKA

ŁADNIE WYGLĄDASZ kocham całuję mrugnięcie kciuk do góry

Wiktor
Wiktor

Zdrowia lol

Ewa
Ewa

Witam serdecznie, Ewa nadal przebywa w szpitalu, jak na razie ma zakaz podnoszenia się, siadania na wózek. Mamy ogromną nadzieję i liczymy bardzo na to że wróci do domu na święta. Jest już bardzo smutna i przybita tymi pobytami w szpitalu. Pozdrawiamy.

Basia
Basia

Witam. Rozumiem Ewę. Przykro mi. Współczuję. Życzę Rwie zdrowia, wytrwałości, cierpliwości, Bożego błogosławieństwa, radości, szczęścia a za 10 dni urodziny i to 18 te. Dzielna Ewa. Mikołajki za dwa dni to życzę Ewie, Wam, upominkow. Pozdrawiam Barborkowo. uśmiech

Basia
Basia

Witam. Wprawdzie Ewa ma jutro urodziny, ale już dziś życzę jej wszystkiego najlepszego. 18 lat. Super. Gratuluję. Zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i radości. Jak się czuje Ewa? Wszystkiego dobrego życzę i wesołych świąt.
Pozdrawiam. uśmiech

Basia
Basia

18 lat mieć to nie grzech! Stop lat Ewa. Buziaki. całuję

Basia
Basia

Sto uśmiech

agnieszka i gosia
agnieszka i gosia

Jest w roku taki dzień,
W którym smutki idą w cień,
Więc z okazji tego dnia
Posłuchaj co Ci życzę ja:
Dużo zdrowia i radości,
Szczęścia w życiu i miłości,
Moc najpiękniejszych wrażeń
I spełnienia wszystkich marzeń.

agnieszka i gosia
agnieszka i gosia

Piękna jest radość w Święta,
ciepłe są myśli o bliskich,
niech pokój, miłość i szczęście,
otoczy dzisiaj nas wszystkich.
Cudownych, białych, miłych, radosnych,
pogodnych, spokojnych, zdrowych Świąt
upływających we wspaniałej atmosferze.

Agnieszka
Agnieszka

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
składam najpiękniejsze życzenia pięknych
i niezapomnianych chwil w gronie rodziny!
Niech przyniosą one radość i wzruszenie
oraz wzajemną życzliwość i optymizm
w nadchodzącym Nowym Roku!!!

Ewa
Ewa

Witam serdecznie Dziękuję serdecznie za wszystkie słowa wsparcia i otuchy, jakie od Was otrzymuję. Od 30 grudnia jestem w domu, jednak niestety nie mogę nadal siadać na wózek. Zmuszona jestem leżeć, co mnie już doprowadza do szału, ale jakoś daję radę 2 marca mam wizytę konsultacyjną w szpitalu w krakowie od której zależy dalsze leczenie, być może będzie kolejna operacja. Z ogromną nadzieją czekam na tą wizytę. Dziękuję serdecznie Kochani za wszystkie listy, kartki z różnych zakątków świata. Dziękuję Wam serdecznie za okazane ciepło,którego tak wiele w Waszych przepięknych listach i kartkach. Składam również serdeczne podziękowania P. Basi i klasie… Czytaj więcej »

agnieszka i gosia
agnieszka i gosia

Cześć Ewciu, cieszę się, że napisałaś parę słów co u Ciebie.Miejmy nadzieję, że teraz pójdzie z górki Twoje leczenie.Trzymam mocno kciuki za wizytę w Krakowie, aby były z stamtąd dobre wieści .Mogę sobie tylko wyobrazić jak jest Ci trudno w tej chwili.Z dwojga złego może jedyny plus jest taki ,że jesteś w domku wśród rodzinki niż w szpitalnym łóżku.Trzymaj się dzielnie .Powodzenia

Ewa
Ewa

Witam serdecznie Niestety wizyta w Krakowie nie przyniosła oczekiwanych rezultatów, lekarz z Krakowa stwierdził, że najlepiej będzie jeżeli znajdziemy odpowiedniego specjalistę bliżej naszego województwa. Udało nam się znaleźć chirurga plastyka w Warszawie na Szaserów, nawet miałyśmy umówioną wizytę na 17 marca, ale niestety w obecnej sytuacji jaka panuje w naszym kraju wizyta została przełożona na koniec maja. Mam nadzieję że do tego czasu sytuacja związana z pandemią ulegnie poprawie, nie będzie już tak wiele zarażeń i moja wizyta w Warszawie będzie mogła dojść do skutku. Chciałabym podziękować wszystkim którzy mimo tej ciężkiej sytuacji wysyłają do mnie listy i kartki z… Czytaj więcej »

1 82 83 84
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image