W dniu 26 maja 2012 r. zostałam zaproszona do SP nr 18 przy ul. Poznańskiej we Wrocławiu. Zaprosiła mnie p. Beata Pędzik w imieniu dzieci, rodziców i nauczycieli.

W tym dniu w szkole odbywał się wielki, kolorowy festyn. Były gry sportowe, szachy, pokazy efektów specjalnych, szkolenie wojskowe itp. Ja dostałam duże stoisko przeznaczone tylko na Marzycielską Pocztę. Był kolorowy papier, kredki, ozdobne dziurkacze, z których dzieci wraz z rodzicami wyczarowywały kolorowe rysunki przeznaczone dla dzieci z Marzycielskiej Poczty.

Ja przyniosłam karteczki, wykonane przez wrocławską ilustratorkę Emilię Baczyńską. Karteczka to połączenie Dnia dziecka – Marzycielskiej Poczty i EURO 2012, które jak wiadomo, odbywać się ma również we Wrocławiu.

Na festynie wszyscy przyłączyli się do pisania życzeń na tych karteczkach, które zostały wysłane tylko do dzieci z MP. Pamiętaliśmy też o siostrze ś.p. Szymonka i rodzeństwie ś.p. Michałka.

Było wesoło, radośnie, kolorowo i ja mam nadzieję, że taki kolorowy Dzień Dziecka będzie miało każde z Was.

Może udzieli się Wam ta atmosfera z pikniku.

W moim własnym i w imieniu dzieci z MP – dziękuję za cudowny czas spędzony na festynie i za te wszystkie (prawie 100 szt.) listów i kartek.

Więcej zdjęć do obejrzenia tutaj: https://picasaweb.google.com