Efekty AkcjiFotorelacja Julki z otrzymanych przesyłek

7 czerwca 2011autor Tomasz Chmiel7
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/06/fotorelacja-julki-z-otrzymanych-przesylek.jpg

Poniżej możecie zobaczyć nowe zdjęcia Julki z przesyłkami. Większość fotek opatrzono uroczymi opisami przygotowanymi przez mamę Julii.

Przy okazji mamy do Was pytanie:

Niedawno udostępniliśmy rodzicom możliwość umieszczania zdjęć dzieci na stronie. I rodzicie ochoczo z tej możliwości korzystają, zostawiając w komentarzach mnóstwo fotek dzieci z przesyłkami. Tych zdjęć jest prawdziwy urodzaj: co jakiś czas zbieram je wszystkie i umieszczam w galerii. Gdy robiłem to wczoraj, naliczyłem ok. 200 nowych zdjęć dodanych w przeciągu 2 tygodni!

Czy uważacie, że powinniśmy raz na tydzień (albo dwa) zebrać wszystkie nowe zdjęcia dzieci z listami i kartkami, napisać o nich kilka słów i umieścić w takiej notce jak ta?

Bo obecnie, mimo że nowe zdjęcia są sukcesywnie dodawane do galerii, może to niektórym umykać: i chyba można w ten sposób odnieść błędne wrażenie, że mało się dzieje, a przecież dzieje się i to bardzo dużo. uśmiech

7
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Ela Ausobska

śmiech Julko widzieć Twój uśmiech na twarzy – BEZCENNE. Cudnie, że tak się cieszysz z każdej karteczki, malowanki, maskotki. A dostałam jak widać mnóstwo podarków i dowodów sympatii. Całuski ślę. :XO:

Basia Sz
Basia Sz

Witam. Mamo Julki- pięknie Pani fotorelację opatrzyła swoim komentarzem. Fajnie, że Julii towarzyszyły emocje przy rozpakowywaniu paczek, kopert. Cieszę się, że listy, kartki, podarkin (konik) sprawiły jej tyle radości.
Pięknie się Jula uśmiecha i ma ładny, przytulny pokoik!

Kamila_B

Julciu masz super zaraźliwy uśmiech śmiech śmiech śmiech śmiech śmiech śmiech

MAGDA G.

Julcia ale super zdjęcia! uśmiech Piękna z Ciebie dziewczynka, a przesyłki… niesamowite. uśmiech

Basia Opas (Gocyła)

Julcia super zdjęcia ! uśmiech masz rewelacyjny uśmieszek ! uśmiech

Tomku co do tych galerii to ja myślę, że to byłby dobry pomysł uśmiech

Ewa
Ewa

uśmiech uśmiech uśmiech Kocham uśmiech Julci!!! Cudownie,że dostała tyle ślicznych niespodzianek – te zdjęcia to największy prezent dla ,,marzycielskich przyjaciół”.
Tomku, ja jestem jak najbardziej za takimi notkami uśmiech Tylko,że to kolejne zajęcie dla Ciebie… kiedy Ty na to wszystko znajdujesz czas? Podziwiam!

Weronika Mazurkiewicz

Super, że pod zdjęciami pojawił się dopisek, co to i jak mamy rozumieć daną przesyłkę mrugnięcie A Julka jak zawsze zachwyca swoim promiennym uśmiechem :XO:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image