Ludzie listy pisząGimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kinkajmach

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/06/gimnazjum-im-mikolaja-kopernika-w-kinkajmach.jpg

19 maj – To dzień dobrych uczynków, to święto społecznych, bezinteresownych działań, w które zaangażowali się uczniowie Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kinkajmach. Tego dnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu w szkole zorganizowali i przeprowadzili akcję pisania listów do dzieci z Marzycielskiej Poczty. Dwudziestu jeden uczniów klas I-III indywidualnie napisało listy do dzieci.

Z internetowej strony poczty wiemy, że chore dzieci uwielbiają otrzymywać listy, dlatego podjęte działanie w naszej szkole cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Przeprowadzanie tego rodzaju akcji promuje właściwe postawy społeczne uczniów, uczy odpowiedzialności, szacunku i uwrażliwia, dlatego staram się w naszej szkole te wartości pielęgnować.

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image