Ludzie listy pisząGimnazjum im. św. J. S. Pelczara w Gorliczynie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2015/12/gimnazjum-im-sw-j-s-pelczara-w-gorliczynie.jpg

Witamy wszystkich gorąco!

Jesteśmy uczniami Gimnazjum im. ś w . J. S .Pelczara w Gorliczynie (woj. podkarpackie). Budynek naszej szkoły jest co prawda niewielkich rozmiarów, ale nie można powiedzieć tego w żadnym wypadku o „wielkości” serc jej uczniów. Tradycją stało się już bowiem, że przynajmniej kilka razy w roku bierzemy udział w różnych akcjach charytatywnych, których celem jest przede wszystkim wywołanie uśmiechu na czyjejś twarzy. Nie robimy tego dlatego , że „nam każą”, po prostu: kierujemy się potrzebą serca.

”Marzycielska Poczta” jest więc kolejną szlachetną inicjatywą, w którą pragniemy się włączyć. Ponieważ trudno było dokonać jakiejkolwiek selekcji: komu wysłać kartkę, komu list, a komu „tylko” pozytywne fluidy na odległość – postanowiliśmy jednogłośnie (no dobra, gromkim chórem), że wszystkie, ale to absolutnie wszystkie dzieci: Paulina, Kacper, Oliwia, Krystian, Krzyś, Patrycja, Tobiasz, Tomek, Julia, Dominika, Ewa, Mateusz, Jakub, Maksymilian, Nikola, Monika, Szymon, Maciej, Natalia, Kuba, Katarzyna, Natanael będą adresatami „Marzycielskiej Poczty” od nas!

Aby wywołać jeszcze więcej obustronnej radości, postanowiliśmy włączyć do tej akcji maluchy, czyli nasze kochane przedszkolaki. Co prawda nasi milusińscy nie za bardzo potrafią jeszcze pisać, ale za to – najpiękniej jak umiały wykonały świąteczne kartki dla chorych dzieci.

Cała nasza akcja została zrealizowana dzięki sprytnemu działaniu naszego Samorządu Szkolnego (op. p. E. Sławińska), zaradności, pomysłowości i niezawodności Szkolnego Koła „Caritas” (op. p. A. Cwynar) oraz artystycznemu polotowi oddziału przedszkolnego (op. p. K. Sobala).

Dziękujemy wszystkim za super owocną współpracę, cieszymy się , że mogliśmy zaangażować się w tak fajnej, a zarazem słusznej sprawie.

Kochane DZIECIAKI: trzymamy za WAS kciuki, czekajcie na listonosza z Marzycielską Pocztą od nas! A zatem do… przeczytania!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image