Ludzie listy pisząGimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/05/gimnazjum-nr-1-z-oddzialami-integracyjnymi-w-bytomu.jpg

Marzycielska Poczta na stałe wpisała się w działania Szkolnego Klubu Wolontariusza działającego w Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. J. Szafranka w Bytomiu. To już drugi rok z rzędu młodzi wolontariusze wspierają pocztową akcję!

Wolontariusze z naszej szkoły mogli sami wybrać osobę, do której skierowali swoje przesyłki. Praca nad napisaniem listów trwała naprawdę bardzo długo, bo każdy chciał, by jego słowa były naprawdę wyjątkowe, a list wyglądał niebanalnie! Wolontariusze wykonali piękne laurki, napisali życzenia i listy powędrowały w różne miejsca Polski.

Na tym jednak nasze działania się nie kończą! Gorące serca wciąż pchają nas w stronę pomocy drugiemu człowiekowi, a nasz apetyt na radość innych ciągle rośnie! Za rok pewnie znów zorganizujemy w szkole Marzycielską akcję!

Wszystkich naszych małych podopiecznych serdecznie pozdrawiamy!

– Magdalena Wawrzoła oraz wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image