Po raz kolejny w naszej szkole Gimnazjum Nr 2 w Braniewie została przeprowadzona akcja pisania listów do chorych dzieci. Marzycielska Poczta znowu spotkała się z ogromnym entuzjazmem. W tym roku organizacją przedsięwzięcia na terenie szkoły zajęła się klasa II A i znów pani Kamila Siejko.

Na początku uczniom została przedstawiona prezentacja opisująca całą akcję i osiągnięcia MP. Wszyscy byli wprost zachwyceni, zainteresowanie akcją wzrosło. Następnie uczniowie klasy II a chodzili po poszczególnych klasach, przedstawiając każde dziecko z osobna i zachęcając do pisania listów. Nie było ucznia który nie zainteresowałby się napisaniem listu do chorego dziecka. Uczniowie wykazali się współczuciem i empatią, pisząc listy i wysyłając kartki do dzieci.

Po raz kolejny mieliśmy okazję chociaż tak pomóc dzieciom. Zostały porozwieszane liczne plakaty promujące Marzycielską Pocztę, została też wykonana specjalna skrzynka na listy z logo Marzycielskiej Poczty.

Jesteśmy zadowoleni z uczniów naszej szkoły, którzy po raz kolejny wykazali się człowieczeństwem, wspierając innych dobrym słowem. Mamy również nadzieję, że ta wspaniała akcja w następnych latach również będzie praktykowana.

Wszystkich gorąco pozdrawiamy i życzymy samych dobrych dni, pełnych uśmiechu!