Ludzie listy pisząGimnazjum nr 2 w Braniewie po raz drugi

16 maja 2011autor Uczniowie7
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/05/gimnazjum-nr-2-w-braniewie-po-raz-drugi.jpg

Po raz kolejny w naszej szkole Gimnazjum Nr 2 w Braniewie została przeprowadzona akcja pisania listów do chorych dzieci. Marzycielska Poczta znowu spotkała się z ogromnym entuzjazmem. W tym roku organizacją przedsięwzięcia na terenie szkoły zajęła się klasa II A i znów pani Kamila Siejko.

Na początku uczniom została przedstawiona prezentacja opisująca całą akcję i osiągnięcia MP. Wszyscy byli wprost zachwyceni, zainteresowanie akcją wzrosło. Następnie uczniowie klasy II a chodzili po poszczególnych klasach, przedstawiając każde dziecko z osobna i zachęcając do pisania listów. Nie było ucznia który nie zainteresowałby się napisaniem listu do chorego dziecka. Uczniowie wykazali się współczuciem i empatią, pisząc listy i wysyłając kartki do dzieci.

Po raz kolejny mieliśmy okazję chociaż tak pomóc dzieciom. Zostały porozwieszane liczne plakaty promujące Marzycielską Pocztę, została też wykonana specjalna skrzynka na listy z logo Marzycielskiej Poczty.

Jesteśmy zadowoleni z uczniów naszej szkoły, którzy po raz kolejny wykazali się człowieczeństwem, wspierając innych dobrym słowem. Mamy również nadzieję, że ta wspaniała akcja w następnych latach również będzie praktykowana.

Wszystkich gorąco pozdrawiamy i życzymy samych dobrych dni, pełnych uśmiechu!

7
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

150 listów… robi wrażenie !
miło że po raz kolejny jesteście z Nami i wspieracie dzieciaczki z MP !

MAGDA G.

Oooo!!!! Tyle listów! Superrrr! uśmiech Fajnie, że jesteście:)

Kamila_B

WoW szok szok szok szok 150 listów szok szok super jesteście uśmiech

Weronika Mazurkiewicz
Weronika Mazurkiewicz

Rzeczywiście liczba robi niezłe wrażenie, ale dla mnie osobiście najważniejsze jest to, że kolejny raz zechcieliście włączyć się w MP. Na pewno sprawicie dzieciakom dużo radości mrugnięcie Jestem o tym przekonana.

AnkaB
AnkaB

Bardzo dobra organizacja śmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image