Ludzie listy pisząGimnazjum nr 2 w Braniewie

5 stycznia 2010autor Kamila Siejko4
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2010/01/gimnazjum-nr-2-w-braniewie.jpg

Gimnazjum nr 2 w Braniewie bardzo chętnie i często uczestniczy w różnego typu akcjach społecznych, ekologicznych, wspierających bądź głoszących ważne idee, a także w tych, które pozwalają wywołać uśmiech na twarzach innych. Między innymi z tego słyniemy ;), więc nie mogliśmy przejść obok tak wspaniałego pomysłu, jakim jest „Marzycielska Poczta”.

O akcji pisania listów poinformowała nas Pani Dyrektor – mgr Grażyna Szklarek. Z wielkim zapałem, wraz z klasą II D, wzięłam się za promowanie przedsięwzięcia na terenie szkoły. Zdjęcia dołączone do wiadomości przedstawiają uczniów w czasie przygotowywania akcji. Uczennice klasy II D rozwiesiły własnoręcznie wykonane plakaty, które informowały o zasadach i możliwościach pisania listów do dzieciaczków z Marzycielskiej Poczty, poza tym kontaktowały się z każdą klasą oddzielnie, aby przekazać owe informacje. W miarę możliwości odwiedzaliśmy Waszą stronę internetową, a także przedstawialiśmy profile dzieci z Marzycielskiej Poczty.

Jestem zadowolona z uczniów naszej szkoły, gdyż po raz kolejny nie zawiedli – ochoczo przystąpili do pisania listów. Najwięcej słów wyszło spod pióra pierwszoklasistów, ale zaangażowały się również klasy II i III.

Zamierzamy przypominać co jakiś czas o wspaniałej idei pisania listów do chorych dzieci. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz zasypiemy ich miłymi słowami przelanymi na papier. Tym razem wysłaliśmy ok. 130 listów. Pozdrawiamy wszystkich, którzy całe serce wkładają w to, aby innym nieść radość.

4
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Maciej Pańczyk

Do mnie dotarły Wasze listy. Bardzo bym chciał odpisać na wszystkie ale jest ich bardzo dużo. Jeśli to możliwe zawsze w listach podawajcie Wasze adresy internetowe wtedy odpowiedź jest łatwiejsza. Wiem że list tradycyjny to nie to samo co przez internet ale przy takiej ilości korespondencji jaką dostaję to nieco tańsze rozwiązanie mrugnięcie

Bardzo dziękuję Wszystkim którzy do mnie napisali uśmiech

Mama Moniki Renata
Mama Moniki Renata

Przesyłam Wam buziaczki i uściski od Moni uśmiech DZIĘKUJĘ za uśmiech mojej córeczki który wywołują Wasze listy uśmiech

Natalka Mukolinka

Ja też posyłam swoje usmiechy i serdeczne DZIĘKUJE za Wasze listy;-))
One dotarły i bardzo bardzo ucieszyły.

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter