Ludzie listy pisząGimnazjum nr 3 w Krakowie

5 czerwca 2011autor Anna Twardy4
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/06/gimnazjum-nr-3-w-krakowie.jpg

Od 17 do 19 maja biblioteka w naszej szkole zamieniła się w artystyczne centrum dobrej myśli. Młodzież z radością projektowała kartki oraz pisała listy do dzieci z „Marzycielskiej Poczty”. Chcąc sprawić przyjemność tym, którzy niecierpliwie na nie czekają, gimnazjaliści starali się przelać na papier wiele miłych i wzruszających słów.

Akcja cieszyła się dużym powodzeniem, zaangażowały się prawie wszystkie klasy. Powstało całe mnóstwo pięknych projektów, każdy indywidualny i tworzony z myślą o tej jedynej osobie – uczniowie z przejęciem przeglądali profile Dzieci i najchętniej napisaliby do wszystkich. uśmiech

Te trzy dni obudziły w nas wszystkich większą wrażliwość i zrodziły chęć długofalowego działania. Dziękujemy pomysłodawcom przedsięwzięcia i serdecznie pozdrawiamy wszystkich Podopiecznych oraz ich Rodziców!

Zdjęcia:

4
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Weronika Mazurkiewicz
Weronika Mazurkiewicz

„Artystyczne centrum dobrej myśli” – brzmi naprawdę wzniośle mrugnięcie Mam nadzieję, że zainspirowani akcją zostaniecie- tak jak napisaliście- na dłuższy czas. Dzięki !

Basia Sz
Basia Sz

Dzięki młodzieży!Piękne wykonanie. Serduszka są śliczne, aż chwyta za serce!

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

Te trzy Dni pewnie były wspaniałe uśmiech
wykonaliście piękne prace, które z pewnością uradowały nasze dzieci uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image