W marcu i kwietniu w naszej szkole trwała akcja: „Marzycielska Poczta”

Zachęcaliśmy uczniów i nauczycieli do pisania kartek do chorych dzieci. Uczniowie mogli wybrać osobę do której chcieli napisać kartkę lub list. Wśród uczniów dużą popularnością cieszyło się grono 8 osób, które zamieściły swoje dane na stronie portalu Marzycielskiej Poczty. Najczęściej pisaliście do: Natalki, Julki, Julki, Mateusza, Tomka, Tomka, Maćka oraz Natanaela.

Wszystkie kartki zapakowane w grube koperty zostały wysłane do adresatów jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi – mamy nadzieję, że udało nam się wywołać uśmiechy na twarzach naszych nowych znajomych oraz, że choć niektórzy z Was nawiążą bliższy kontakt listowny bądź mailowy z wybranymi osobami. Pragniemy zachęcić Was do dalszej korespondencji z Dziećmi z Marzycielskiej Poczty!!! Nie tylko otrzymywanie listów i kartek jest przyjemne. Pisanie również może przynieść wiele radości szczególnie jeśli wiemy, że nasz list może sprawić komuś radość.

Życzymy wytrwałości i nawiązywania dalszych kontaktów listowych. Piszcie, piszcie i raz jeszcze piszcie… a świat stanie się bardziej kolorowy i weselszy.

Organizatorzy akcji:

Pani I. Mucha, Pani B. Niegłos, Pani S. Biskup, Pani A. Sierzchała.

Zdjęcia:

ŹRÓDŁO:
Strona Gimnazjum