Ludzie listy pisząGimnazjum nr 37 w Krakowie

20 czerwca 2011autor Gimnazjum nr 375
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/06/gimnazjum-nr-37-w-krakowie.jpg

W marcu i kwietniu w naszej szkole trwała akcja: „Marzycielska Poczta”

Zachęcaliśmy uczniów i nauczycieli do pisania kartek do chorych dzieci. Uczniowie mogli wybrać osobę do której chcieli napisać kartkę lub list. Wśród uczniów dużą popularnością cieszyło się grono 8 osób, które zamieściły swoje dane na stronie portalu Marzycielskiej Poczty. Najczęściej pisaliście do: Natalki, Julki, Julki, Mateusza, Tomka, Tomka, Maćka oraz Natanaela.

Wszystkie kartki zapakowane w grube koperty zostały wysłane do adresatów jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi – mamy nadzieję, że udało nam się wywołać uśmiechy na twarzach naszych nowych znajomych oraz, że choć niektórzy z Was nawiążą bliższy kontakt listowny bądź mailowy z wybranymi osobami. Pragniemy zachęcić Was do dalszej korespondencji z Dziećmi z Marzycielskiej Poczty!!! Nie tylko otrzymywanie listów i kartek jest przyjemne. Pisanie również może przynieść wiele radości szczególnie jeśli wiemy, że nasz list może sprawić komuś radość.

Życzymy wytrwałości i nawiązywania dalszych kontaktów listowych. Piszcie, piszcie i raz jeszcze piszcie… a świat stanie się bardziej kolorowy i weselszy.

Organizatorzy akcji:

Pani I. Mucha, Pani B. Niegłos, Pani S. Biskup, Pani A. Sierzchała.

Zdjęcia:

ŹRÓDŁO:
Strona Gimnazjum

5
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Sebastian

Gimnazjum 37 jest w dzielnicy Krakowa, w której mieszkam. Obywatel Mistrzejowic pozdrawia. Dzięki, że piszecie do dzieciaków.

Basia Sz
Basia Sz

Pewnie, że fajnie, że młodzież do dzieciaczków z Marzycielskiej Poczty napisała i kartki piekne przygotowała no i te śliczne misie. Dzięki.

Weronika Mazurkiewicz
Weronika Mazurkiewicz

Wielkie dzięki za Wasze wsparcie mrugnięcie Kartki są prześliczne

MAGDA G.

Jej jakie piekne kartki! mrugnięcie
Fajnie, że napisaliście do dzieciaków! uśmiech

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

Ale ładne kartki ! uśmiech
Fajnie, że jesteście z nami ! uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image