Ludzie listy pisząGimnazjum nr 4 im. A. Kamińskiego w Legionowie

20 grudnia 2012autor Ewa Zalewska10
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/12/wspaniali-pomyslodawcy-marzycielskiej-poczty.jpg

Wspaniali Pomysłodawcy „Marzycielskiej Poczty”! Kochane Dzieci – te małe i te całkiem duże!

To znowu my, uczniowie Gimnazjum nr 4 im. A. Kamińskiego w Legionowie. W tym niezwykłym czasie Bożego Narodzenia, sprzyjającym refleksjom o sensie naszego życia, chcemy – choćby myślami – zjednoczyć się z Wami wszystkimi. Życzymy Wam, by dobro, które świadczycie, zawsze do Was wracało, żebyście byli dla innych jasnym światłem nadziei i miłości. Niech Wasze życie będzie piękne i owocne, każdy dzień niech przynosi akceptację dla tego, czego zmienić nie możecie i siłę do walki z przeciwnościami losu.

Kochani, bardzo staraliśmy się nagłośnić Waszą akcję „Świąteczna Kartka”. 14 grudnia br. uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół w Legionowie w sali widowiskowej Ratusza Miejskiego wystawili przedstawienie muzyczne pt. „Bo cuda dzieją się…” z piosenkami z filmów W. Disney’a. Mieszkańcy Legionowa dzięki naszemu występowi usłyszeli o „Marzycielskiej Poczcie”. Rozdawaliśmy ulotki informacyjne i prosiliśmy o włączenie się do wspaniałej akcji. Stosowne informacje zamieściliśmy też na stronie Urzędu Miasta w Legionowie. Na naszym przedstawieniu spotkało się kilka pokoleń mieszkańców miasta. Na widowni obok przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów zasiedli ich rodzice i dziadkowie. Urzekająca historia księżniczki Wioletty i Artura pokazana na tle współczesnych realiów – mimo baśniowej otoczki – skłaniała do poważnych refleksji nad sensem życia, stosunkiem do innych ludzi, odpowiedzialnością za realizowane zadania.

Niezwykła atmosfera spotkania pomogła w propagowaniu idei „Marzycielskiej Poczty”. Zmobilizowaliśmy też wszystkich uczniów naszej szkoły do pisania kartek świątecznych, ogłosiliśmy konkurs na najpiękniejsze ich wykonanie. Wybrane kartki wysłaliśmy do Moniki, Natalii, Małgosi i Maćka – naszych przyjaciół z „Marzycielskiej Poczty”.

W tym świątecznym czasie jesteśmy z Wami. Wierzymy, że „Bóg staje się człowiekiem, aby spotkać każdego z nas. Pozwólmy, aby ta wielka tajemnica przemieniała nasze życie„.

Agnieszka Jakubowska – Dyrektor Zespołu Szkół w Legionowie,
Ewa Zalewska – opiekunka grupy uczniów piszących do dzieci z „Marzycielskiej Poczty”,
uczniowie klasy 3a z Gimnazjum nr 4 im. Aleksandra Kamińskiego

10
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Ela Ausobska

Wzruszyłam się. Pięknie to zorganizowaliście. jesteście wspaniali. Wszystkiego najpiękniejszego na Święta. Spełnienia marzeń w Nowym Roku

Basia Sz
Basia Sz

Wspaniała akcja. Dziękuję Wam za to. Pozdrawiam Was Kochani i życzę Wam Wesołych Świąt.

Isia
Isia

brawo:) na prawde super kciuk do góry nic innego nie przychodzi mi do głowy, hihi śmiech

Natalka Mukolinka

Moi kochani Przyjaciele z Legionowa :XO: :XO: :XO:
Jesteście SUPER :XO: :XO: :XO: :XO: Dziękuję :XO: :XO:

Madzia Urban
Madzia Urban

Oj tak – Jesteście SUPER :XO:

Żaneta
Żaneta

Wspaniała młodzież uśmiech

Agnieszka
Agnieszka

Gimnazjaliści wspaniale się spisali śmiech

Karolina Ka.

Świetna robota! Wspaniałe listy uśmiech

Mrówka
Mrówka

Wspaniale to wszystko zaplanowaliście i zorganizowaliście kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image