Serca za Wasze uśmiechy!

Uczniowie klasy kulturowej z Gimnazjum nr 4 im. Aleksandra Kamińskiego w Legionowie od września są przyjaciółmi dzieci z „Marzycielskiej Poczty”!

Pierwsze listy wysłaliśmy już we wrześniu, a teraz przygotowaliśmy krótką relację z realizacji naszych działań. Chcielibyśmy pisać do wszystkich dzieci, ale jest to niemożliwe, dlatego na razie będziemy współpracować z Małgosią Jabłońską, Natalią Stosik, Moniką Stawińską i Maćkiem Maciejewskim. Chcemy, aby nasza korespondencja trwała przez cały rok szkolny. O tym, co będzie później, jeszcze nie wiemy, bo w tym roku szkolnym kończymy gimnazjum i jako grupa złączona wspólną ideą nie będziemy się już spotykać, ale może nawiązane kontakty staną się na tyle trwałe, że spróbujemy je podtrzymywać i propagować współpracą z pocztą w nowych szkołach. Wpadliśmy też na pomysł pisania opowiadań w odcinkach, które będziemy wysyłać naszym korespondencyjnym przyjaciołom. Spróbujemy też umilić Wam życie wytworami naszych robótek technicznych. Teraz wysyłamy samodzielnie wyhaftowane zakładki.

Podziwiamy pomysłodawców „Marzycielskiej Poczty”. Życzymy, aby wieści o Waszej akcji dotarły do wszystkich ludzi dobrej woli. Jesteście wspaniali, a my mamy dużo zapału i pragniemy nawiązać bliskie relacje z adresatami naszych listów. Dołączamy zdjęcia z wielkiej akcji pisania.

Pozdrawiamy! Gimnazjaliści z Legionowa.