Ludzie listy pisząGimnazjum Publiczne nr 2 w Czechowicach – Dziedzicach

23 kwietnia 2013autor Urszula Jakubiak3
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/04/gimnazjum-publiczne-nr-2-im-janusza-kusocinskiego-w-czechowicach-dziedzicach.jpg

Witamy serdecznie!

Niedawno na zajęciach w świetlicy usłyszeliśmy o akcji „Marzycielska Poczta”. Niektórzy uczniowie naszego gimnazjum postanowili przyłączyć się do wspaniałej akcji i napisać listy do swojego rówieśnika. Po zapoznaniu się z profilami podopiecznych wybraliśmy Mateusza, który w 19 kwietnia obchodzi swoje 16-te urodziny. Przygotowaliśmy dla niego życzenia i niespodzianki, które, mamy taką nadzieję, dotrą na czas. W akcji bierzemy udział po raz pierwszy, ale będziemy się starali kontynuować udział w tak wspaniałym przedsięwzięciu kierując się dewizą:
„To, co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić”.

Pozdrawiamy bardzo serdecznie wszystkich podopiecznych fundacji i życzymy im dużo sił i wytrwałości w walce z chorobami.

Uczniowie Gimnazjum Publicznego nr 2 Im. Janusza Kusocińskiego w Czechowicach – Dziedzicach wraz z opiekunem panią Urszula Jakubiak.

3
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Ela Ausobska

Jestem przekonana, że życzenia na takich czterolistnych koniczynkach przyniosą same dobre dni i uśmiech

DandM
DandM

piękne koniczynki śmiech Barwo dla was jesteście super kciuk do góry kciuk do góry

Mrówka
Mrówka

Ale super pomysł kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry śmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image