Ludzie listy pisząGrupa Malowanka z Niepublicznego Przedszkola Ciuciubabka w Poznaniu

20 października 2016autor Eliza Idczak1
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2016/10/grupa-malowanka-z-niepublicznego-przedszkola-ciuciubabka-w-poznaniu.jpg

Co ma wspólnego malowanka z pocztą? Zapewne bardzo niewiele. Sytuacja zmienia się jednak, kiedy słowo Malowanka napiszemy wielką literą i przedstawimy ją jako ośmioosobową grupę 2,5 latków z Niepublicznego Przedszkola Ciuciubabka w Poznaniu, która z zapałem zaangażowała się w akcję Marzycielska Poczta.

W dniach od 10 do 14 października obchodziliśmy Tydzień Pisania Listów. Dzieci uczyły się o pracy listonosza, działaniu poczty, a przede wszystkim poznały trójkę Marzycieli – Nikolę Kowalik, Natalkę Sidło i Kubę Ostasza – i wykonały dla nich prace plastyczne (znaczki z sercami z wiórków kokosowych i kolorowe prace plastyczne malowane folią bąbelkową), które później, razem z listem napisanym przez wychowawcę, wrzuciły do skrzynki.

Marzycielska Poczta zawitała do naszej grupy, do naszego przedszkola, po raz pierwszy. Z pewnością nie będzie to jednak ostatni udział w akcji. Może następnym razem uda się zaangażować inne grupy i wspólnie wywołamy u dzieci uśmiechy równie duże, jakie towarzyszyły i nam.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i do „napisania” wkrótce! uśmiech

1
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Nikola
Nikola

Prace dotarły do nas uśmiech
Dziękujemy z całego serca kochane dzieciaczki! :XO:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image