Ludzie listy pisząGrupa „Motylki” – Przedszkole Publiczne nr 3 w Skoczowie

22 grudnia 2015autor Grupa Motylki2
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2015/12/grupa-motylki-przedszkole-publiczne-nr-3-w-skoczowie.jpg

Na początku grudnia postanowiliśmy wysłać listy do dzieci z Marzycielskiej Poczty. Nasza grupa nazywa się „Motylki”, uczęszczamy do Przedszkola Publicznego nr 3 w Skoczowie. Do akcji włączyli się również nasi rodzice i wychowawczyni. Najpierw wspólnie wybraliśmy dzieci, do których zaadresowane zostały listy czyli Patrycję i Mateusza.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem i starannością wykonały prace plastyczne i samodzielnie podpisały się pod listami. Cieszyła ich świadomość, że sprawiają komuś niespodziankę. W domu wraz z rodzicami i rodzeństwem dzieci pisały listy indywidualnie, do Asi, Mateusza, Dominiki, Tobiasza, Oliwii, Mateusza i Ewy. Wszystkie postanowiliśmy osobiście wysłać i dlatego udaliśmy się na pocztę. Mamy nadzieję, że listy i plastyczne upominki spodobają się ich adresatom.

Pozdrawiamy dzieci z Marzycielskiej Poczty i życzymy dużo zdrowia i uśmiechu na co dzień.

2
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Mateusz
Mateusz

Dziękujemy za wsparcie! Jesteście WIELCY:) Mateuszek bardzo się ucieszył z przesyłki:)

Grupa "Motylki"
Grupa "Motylki"

Drogi Mateuszku! Cieszymy się, że nasz list dotarł do Ciebie. Postaramy się znów napisać i coś dla Ciebie narysować. Gorąco Ciebie i Twoją rodzinkę pozdrawiamy, życzymy wiele zdrowia i radości w 2016 roku!

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image