Ludzie listy pisząGrupa świetlicowa dzieci z Waplewa Wielkiego

21 lipca 2012autor Mama Szymona7
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/07/grupa-swietlicowa-dzieci-z-waplewa-wielkiego.jpg

Zaczęły się wakacje i w większości nasze dzieci spędza je na świetlicy. Dlatego postanowiłam, aby ten ich czas poświęcić naszym Marzycielskim Dzieciaczkom. Tym razem będzie to nasza nowa Marzycielka Ola, która tez nie długo będzie obchodzić swoje urodzinki. Mamy nadzieję, że dzięki naszym rysunkom, liścikom pojawi się u Oli uśmiech.

Dziękuje paniom świetlicowym Asi i Edycie, że mogłam do was przyjechać, zapoznać dzieci z akcją Marzycielskiej Poczty i liczę, że to nie jest nasze ostatnie takie spotkanie. Olu, a tu zdjęcia podczas, których tworzyły się dla Ciebie rysunki, Michaś jako jedyny napisał do Ciebie list. Powiedział, że mocno wierzy, że BĘDZIESZ ZDROWA. Mama Szymka z dziećmi ze świetlicy z Waplewa Wielkiego, pani Asia i Edyta życzą Ci Olu wszystkiego najlepszego z okazji TWOICH URODZIN. Niech ten dzień będzie Ci szczególnie szczęśliwy – sto lat solenizantko.

7
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
pantera
pantera

fantastyczne rysunki skarby kochane ….. jestescie wielcy …pozdrawiam serdecznie was :)))

aCiaaa

Super śmiech śmiech

Tomasz Chmiel

Ekstra. kciuk do góry

Basia Opas (Gocyła)

mrugnięcie

Edyta
Edyta

To my dziękujemy z całego serca Monius tobie kochana,ze poświęciłaś nam swój cenny czas, dziękujemy za to ,ze swoim apelem poruszyłaś serduszka dzieci , które mogły narysowac cos dla Oleńki:) Jeszcze raz dziekujemy Moniu:)
:XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO:

Mrówka

Super, że zrobiliście Oli taką urodzinową niespodziankę kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry śmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image