Ludzie listy pisząHarcerze z 64 Drużyny Harcerskiej „Czarne Stopy” z Wicka

3 lutego 2014autor Anna Kowal0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2014/02/harcerze-z-64-druzyny-harcerskiej-czarne-stopy-z-wicka.jpg

W poniedziałek 16 grudnia druhny i druhowie z 64 drużyny harcerskiej „Czarne Stopy” działającej na terenie Wicka koło Łeby spotkali się na zbiórce z okazji świąt Bożego Narodzenia. Głównym celem zbiórki było pokazanie harcerzom że święta to wspaniały czas, w którym dzieci mogą również doświadczać przyjemności płynącej z obdarowania innych.

Każdy z dzieci wybrał sobie jednego podopiecznego zapoznał się z jego profilem i stworzył świąteczą kartkę. Robienie kartek sprawiło naszym harcerzom satysfakcje i radość z wykonanej pracy. Życzyli podopiecznym uśmiechu w życiu codziennym, spełnienia najskrytszych marzeń oraz upragnionych prezentów pod choinkę.

Akcja pisania listów z akcji „Marzycielska Poczta” została zrealizowana w naszej drużynie po raz pierwszy lecz mam nadzieje, że zostanie to tradycjom.

Z harcerskimi pozdrowieniami:
CZUWAJ!

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image