Nie tak dawno Pani Minister Edukacji przyznała naszej akcji honorowy patronat.

Patronat jest przyznawany ponadregionalnym przedsięwzięciom istotnym dla polityki Ministerstwa Edukacji Narodowej, ale to nie uznanie jest tutaj najważniejsze, ale to jak będziemy mogli użyć tego patronatu do jeszcze większej pomocy dzieciom.

Akcje pisania listów do dzieci z Marzycielskiej Poczty odbyły się już w kilku tysiącach szkół. Jest to o tyle istotne, że przez ten czas właściwie nie docieraliśmy z ideą akcji do placówek edukacyjnych, a większość nauczycieli zdecydowała się na taką pomoc tylko po zobaczeniu naszej strony.

Jeśli bez reklamy „Marzycielska Poczta” zaistniała w tylu tysiącach szkołach, to w ilu może jeśli je zaprosimy? Tylko razem możemy się o tym przekonaćuśmiech

Udział wielu szkół, to nie tylko niewyobrażalne wsparcie dla chorych dzieci. To także krzewienie idei pomocy i wolontariatu wśród wielu młodych ludzi.

Możesz pomóc:

Szukamy wolontariuszy z każdego zakątka Polski – wspólnym wysiłkiem możemy dokonać czegoś wielkiego i pięknego! uśmiech

Na początku października obchodzimy Tydzień Pisania Listów. Byłoby wspaniale gdyby właśnie ciągu tego tygodnia akcje pisania listów odbyły się w wielu szkołach.

Każdemu wolontariuszowi wyślemy piękne ulotki, plakaty oraz inne materiały, które będzie mógł przekazać okolicznym szkołom zapraszając tym samym do przeprowadzenia akcji pisania listów.

Do października jeszcze daleko, ale już teraz warto się dobrze przygotować.

Za pomocą poniższego formularza możecie zgłosić swoją chęć do pomocy. Pod koniec sierpnia lub na początku września skontaktujemy się z wszystkimi zainteresowanymi osobami, a niedługo na stronie pojawi się więcej informacji na temat wolontariatu.

Formularz zgłoszeniowy: