Ludzie listy pisząHufiec Pracy 1-63 w Strzelinie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/05/hufiec-pracy-1-63-w-strzelinie.jpg

Jesteśmy uczestnikami Hufca Pracy 1-63 w Strzelinie, uczymy się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w klasach wielozawodowych. Należymy do „Klubu Aktywnych”. Gdy tylko dowiedzieliśmy się o „Marzycielskiej Poczcie” również postanowiliśmy się do niej przyłączyć. I tak w październiku ubiegłego roku rozpoczął się cykl spotkań w hufcu, podczas których powstawały własnoręcznie wykonywane kartki z życzeniami dla Martynki, Julii, Natalki i Moniki.

Mieliśmy okazję poznać bliżej nasze „marzycielskie dzieci”. Tworzone kartki ozdobiły ulubione przez dzieci bajkowe postacie. W efekcie spotkań oprócz wspomnianych kartek powstały samodzielnie przez nas robione kolorowanki. Teraz, kiedy po raz ostatni w tym roku szkolnym, spotkaliśmy się przy pakowaniu naszych prac, z uśmiechem na twarzy wspominaliśmy wspólnie spędzone chwile. Mamy nadzieję, że nasze prace sprawią obdarowanym tyle radości, ile nam przysporzyło ich wykonanie.

guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ela Ausobska
8 lat temu

Obrazki kolorowe, wesołe, na pewno sprawiły wiele radości dla dziewczynek.. 😀
A ja dziś w tym szczególnym Dniu Dziecka życzę radości, słonką, uśmiechów – dla wszystkich zaglądających – piszących i dla każdego dziecka z MP od cioci Eli :XO: :mrgreen:

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)
8 lat temu

No to Klub Aktywnych bardzo aktywnie z pewnością przygotowywał karteczki 😉
super !

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image