Studenci medycyny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego także z wielką chęcią przyłączyli się do akcji pisania listów. Postanowiliśmy zrobić własnoręczne kartki bożonarodzeniowe dla piątki dzieci z „Marzycielksiej Poczty”. Ku naszemu zdumieniu zebraliśmy az 198 takich pocztówek i uważamy, że niektóre z nich są przepiękne. Mamy wielką nadzieję , że nasze starania nie pójdą na marne i uradują Sebastiana, Joasię, Oliwkę, Krystiana i Kacperka.

Od ok. 3 tygodni rozgłaszaliśmy wśród naszych znajomych, że chcemy pisać kartki do dzieci. Pomysł napotkał się z powszechnym entuzjazmem i wiele osób obiecało zrobić kartki, choć spora część twierdziła, że nie mają talentu. Otóż nic bardziej mylnego! Wszystkie dzieła sztuki, które otrzymaliśmy są niesamowite i nie przestajemy się zastanawiać skąd się bierze ta burza pomysłów.

Finał akcji odbył się 15 grudnia kiedy to usiedliśmy wielką grupą w jednaj sali i razem wypisywaliśmy dostarczone nam kartki oraz jeszcze tworzyliśmy nowe. Każdy z uczestników mówił, iż była to dla niego wielka przyjemność!

Ze swojej strony obiecujemy, iż nie jest to ostatnia nasza akcja oraz ślemy moc pozdrowień z Gdańska!