Ludzie listy pisząIFMSA – Poland Oddział Gdańsk także przyłączył się do pisania listów!

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2014/12/ifmsa-poland-oddzial-gdansk-takze-przylaczyl-sie-do-pisania-listow.jpg

Studenci medycyny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego także z wielką chęcią przyłączyli się do akcji pisania listów. Postanowiliśmy zrobić własnoręczne kartki bożonarodzeniowe dla piątki dzieci z „Marzycielksiej Poczty”. Ku naszemu zdumieniu zebraliśmy az 198 takich pocztówek i uważamy, że niektóre z nich są przepiękne. Mamy wielką nadzieję , że nasze starania nie pójdą na marne i uradują Sebastiana, Joasię, Oliwkę, Krystiana i Kacperka.

Od ok. 3 tygodni rozgłaszaliśmy wśród naszych znajomych, że chcemy pisać kartki do dzieci. Pomysł napotkał się z powszechnym entuzjazmem i wiele osób obiecało zrobić kartki, choć spora część twierdziła, że nie mają talentu. Otóż nic bardziej mylnego! Wszystkie dzieła sztuki, które otrzymaliśmy są niesamowite i nie przestajemy się zastanawiać skąd się bierze ta burza pomysłów.

Finał akcji odbył się 15 grudnia kiedy to usiedliśmy wielką grupą w jednaj sali i razem wypisywaliśmy dostarczone nam kartki oraz jeszcze tworzyliśmy nowe. Każdy z uczestników mówił, iż była to dla niego wielka przyjemność!

Ze swojej strony obiecujemy, iż nie jest to ostatnia nasza akcja oraz ślemy moc pozdrowień z Gdańska!

guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Krystian
Krystian
5 lat temu

KOCHANI!!!!!
Serdecznie dziekuje za wasze kartki do mnie. Bardzo mnie ucieszyly i sprawily wiele usmiechu i radosci!!! Zycze wam w tym Nowym Roku wszystkiego co najlepsze. POZDRAWIAM ::-*: ::-*: ::-*: ::-*:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image