Ludzie listy pisząIFMSA-Poland Opole i koło kaligraficzne PSP 20 w Opolu piszą listy!

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/06/ifmsa-poland-opole-i-kolo-kaligraficzne-psp-20-w-opolu-pisza-listy.jpeg

21.05.2019 r. na lekcji kaligrafii odbyła się akcja pt. „Marzycielska Poczta” w Podstawowej szkole nr 20 w Opolu. Organizatorem byli studenci kierunku lekarskiego oraz członkowie IFMSA-Poland oddział Opole -kandydat. Artystami i pomysłodawcami pięknych kartek byli uczniowie koła kaligraficznego prowadzonego w PSP nr 20 w Opolu przez Panią Małgorzatę Górkę.

Dzieci bardzo chętnie wzięły udział w akcji. Mamy nadzieję, że listy spodobają się Natalii i Szymonowi.

Akcja sama w sobie jest czymś niezwykłym. Cudowna atmosfera panowała nad głowami piszących. Mamy nadzieję, że nie tylko nadawcy świetnie się bawili, ale też adresaci odkryją moc kartek. Cichutko czekamy z wiadomością czy kartki się spodobały.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tej akcji, zorganizować ją we własnym mieście i tym samym dołożyć cegiełkę do tej pięknej inicjatywy.

Studenci kierunku lekarskiego w Opolu oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 20 w Opolu serdecznie pozdrawiają Natalię i Szymona, a także całą Marzycielską pocztę i ludzi którzy ją tworzą!

Dziękujemy!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image