Witajcie! W pierwszych 2 tygodniach marca w naszym Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bielsku-Białej (Szkoła Podstawowa i Liceum) trwała akcja pisania listów (i nie tylko pisania listów mrugnięcie ), wysyłania przesyłek, prezentów dla podopiecznych akcji „Marzycielska Poczta”.

Każda klasa dostała profil innego dziecka i z wielkim zaangażowaniem włączyła się do tej akcji. mrugnięcie O „Marzycielskiej Poczcie” dowiedziałam się z relacji TVP i chciałam aby i nasze dzieci – te mniejsze i te już całkiem duże mrugnięcie też poznały radość z niesienia dobra. To był strzał w dziesiątkę!!!

Obecnie szperamy na stronie Marzycielskiej Poczty w poszukiwaniu choćby sygnału, że nasze przesyłki dotarły do adresatów. Każdy taki dowód sprawia, że sami czujemy się obdarowani Waszą radością – to bezcenne uczucie, wiedzieć, że tak niewiele może sprawić tak Wiele. Dziękujemy Wam za to!

Szczególnie klasy wczesnoszkolne z niecierpliwością czekają na informacje czy dotarły ich listy, mrugnięcie włożyły mnóstwo serca w przygotowanie swoich prac. Starałam się by możliwie jak najwięcej dzieci dostało nasze przesyłki, wprawdzie SP jest malutka ale Liceum spore i prawie się to udało ogarnąć w całości. mrugnięcie

Niestety nie mamy żadnej fotorelacji z naszej akcji, ale wasze listy pieczołowicie zbieram i zamierzam wywiesić na dużej planszy pod hasłem „Echa Marzycielskiej Poczty”.

Dziękujemy Wam za to, że Jesteście!!! Pozdrawiamy serdecznie! Uczniowie SP i LO ZSO im. S.Żeromskiego w B-B. Trzymajcie się zdrowo mrugnięcie

– Aneta Ryncarz – pedagog