Ludzie listy pisząIII LO i SP nr 22 w Bielsku-Białej

14 kwietnia 2011autor Aneta Ryncarz8
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/04/iii-lo-i-sp-nr-22-w-bielsku-bialej.jpg

Witajcie! W pierwszych 2 tygodniach marca w naszym Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bielsku-Białej (Szkoła Podstawowa i Liceum) trwała akcja pisania listów (i nie tylko pisania listów mrugnięcie ), wysyłania przesyłek, prezentów dla podopiecznych akcji „Marzycielska Poczta”.

Każda klasa dostała profil innego dziecka i z wielkim zaangażowaniem włączyła się do tej akcji. mrugnięcie O „Marzycielskiej Poczcie” dowiedziałam się z relacji TVP i chciałam aby i nasze dzieci – te mniejsze i te już całkiem duże mrugnięcie też poznały radość z niesienia dobra. To był strzał w dziesiątkę!!!

Obecnie szperamy na stronie Marzycielskiej Poczty w poszukiwaniu choćby sygnału, że nasze przesyłki dotarły do adresatów. Każdy taki dowód sprawia, że sami czujemy się obdarowani Waszą radością – to bezcenne uczucie, wiedzieć, że tak niewiele może sprawić tak Wiele. Dziękujemy Wam za to!

Szczególnie klasy wczesnoszkolne z niecierpliwością czekają na informacje czy dotarły ich listy, mrugnięcie włożyły mnóstwo serca w przygotowanie swoich prac. Starałam się by możliwie jak najwięcej dzieci dostało nasze przesyłki, wprawdzie SP jest malutka ale Liceum spore i prawie się to udało ogarnąć w całości. mrugnięcie

Niestety nie mamy żadnej fotorelacji z naszej akcji, ale wasze listy pieczołowicie zbieram i zamierzam wywiesić na dużej planszy pod hasłem „Echa Marzycielskiej Poczty”.

Dziękujemy Wam za to, że Jesteście!!! Pozdrawiamy serdecznie! Uczniowie SP i LO ZSO im. S.Żeromskiego w B-B. Trzymajcie się zdrowo mrugnięcie

– Aneta Ryncarz – pedagog

8
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Natalka Mukolinka

Ale fajnie Kuba wygląda na zdjeciau;-)
jaki jest szczęśliwy;-)
to dzięki Wam III LO i SP nr 22 w Bielsku-Białej.
Pani Anetko-super że jestescie;-))
posyłam moje usmiechy;-)

Weronika Mazurkiewicz
Weronika Mazurkiewicz

Kuba, przed maturą z chemii muszę wpaść do Ciebie śmiech PS. Wspaniała relacja mrugnięcie pełna optymizmu i entuzjazmu, jak napisano już u góry mrugnięcie Dziękujemy Wam również!!

AnkaB
AnkaB

Pani Aneto, świetnie napisane, a uśmiech Kuby mówi wszystko śmiech

Asia mama Natalki

Patrząc na Kubusia, nic nie trzeba pisać lol
Dziękujemy :XO: :XO:

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

Kuba jak zawsze uśmiechnięty uśmiech
Fajnie że także licealiści włączyli się w akcję uśmiech

Ewa
Ewa

Jesteście wspaniali! To nic,że nie ma zdjęć z akcji w Waszej szkole, ważne że jest znak,że dołączyliście do Marzycielskiej uśmiech Zdjęcia tak pięknie uśmiechniętego Kubusia doskonale dopełniają relację….

Julka
Julka

Kubuś ma taki piękny uśmiech, że aż na serce robi się cieplej uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image