Ludzie listy pisząJeleniogórscy uczniowie kl. IV i V z Zespołu SP nr 15 i Gimnazjum nr 5

14 listopada 2014autor Justyna Kalisz0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2014/11/jeleniogorscy-uczniowie-kl-iv-i-v-z-zespolu-sp-nr-15-i-gimnazjum-nr-5.jpg

Z naszej szkoły już przedszkolaki słały listy, teraz starszaki postanowiły wziąć udział w akcji. Oto ich relacja:

Jesteśmy uczniami 4 klasy w Zespole Szkoły Podstawowej nr 15 i Gimnazjum nr 5 w Jeleniej Górze. Na jednej z lekcji j. polskiego pani Ala Mysak-Policht opowiedziała nam o Marzycielskiej poczcie. Mówiła nam, że są dzieci, które nie mogą chodzić do szkoły, wiele czasu spędzają w szpitalu i bardzo chciałyby poznać nowych przyjaciół, chcą zostać Marzycielami… Postanowiliśmy napisać listy do kilku dzieci. Wielu z nas wykonało piękne rysunki, aby naszym nowym kolegom było miło. Każdy starał się z całych sił. Listy zostały wysłane do Nikoli Kabat, Huberta Dluskiego, Kacpra Wójcika, Julii Gawron, a my poczuliśmy, że zrobiliśmy coś ważnego. Tak niewiele trzeba, żeby sprawić komuś radość!

Uczennice z klasy V b, Edyta Rudowicz i Emilia Łyczak pod opieką Izy Masztakowskiej postanowiły wziąć udział w akcji. Na stronie internetowej znalazły profile dzieci, do których napisały listy i opowiedziały w nich kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach i marzeniach. Pisanie listów do Oliwii Meli i Asi Kowalskiej sprawiło im wiele radości, więc postanowiły zachęcić do udziału w akcji swoich kolegów i koleżanki. Mam nadzieję, że wkrótce dzieciaki otrzymają listy nie tylko od Edyty i Emilki, ale także od innych uczniów naszej szkoły.

Pozdrawiamy i ślemy gorące buziaki dla wszystkich Marzycieli. 🙂

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image