Efekty AkcjiArtykuł o Tomku i jego mamie

1 grudnia 2010autor Tomasz Chmiel17
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2010/12/motornicza-blogerka1.jpg

Jolanta Radomska: motornicza blogerka
W dzisiejszym Głosie Wielkopolskim pojawił się artykuł o naszym drogim Tomku Radomskim, do którego piszecie listy oraz o jego wspaniałej mamie – motorniczej blogerce.

Oprócz papierowej wersji artykuł został także udostępniony w elektronicznej postaci – możecie go przeczytać pod tym adresem.

Natomiast jeśli chcecie zobaczyć artykuł takim jaki jest na papierze to możecie pobrać pdf’a albo obejrzeć go na obrazku.

W tekście pojawiła się też wzmianka o Marzycielskiej Poczcie co bardzo cieszy, bo zawsze o takiej pomocy dowie się ktoś nowy. 🙂

guest
17 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Adrianna
Adrianna
9 lat temu
Reply to  Tomasz Chmiel

Zgadzam sie w 100% i podpisuje pod slowami Tomka Chmiela.NIEZWYKLA i CUDOWNA KOBIETA.Wspaniala matka, utalentowana artystka, ciepla, z poczuciem humoru, wiara w lepsze dzis i jeszcze lepsze jutro.Stala sie dla mnie inspiracja.Pani Jolanto-jestem pelna uznania i podziwu.Sciskam mocno cala rodzinke, w szczegolnosci Tomka!
Ada

Basia Opas (Gocyła)

Pani Joasiu ! Jest Pani niesamowita !!!

Basia Opas (Gocyła)

Oczywiśćie miałam na Myśli Panią Jolę nie Joasię 🙂

Weronika Mazurkiewicz

Przyłączam się do słów Tomka. Pani Jolanto uwielbiam pani speed-a, powera, jakkolwiek to nazwiemy 🙂 Jest Pani niesamowita i warto byłoby zrobić sobie parę takich klonów dla świata 🙂

Maciej Pańczyk
9 lat temu

Podziwiam 🙂

Ela
Ela
9 lat temu

Pani Jolu, jest Pani dla nas wszystkim przykładem na to, że każdego dnia, w każdej chwili należy mieć nadzieję, wiarę i miłość. To co Pani robi jest tak piękne i niezwykle. Nie mam słów, aby wyrazić mój szacunek.

mama Wandzi z MiśMisia

Dzięki tej notatce odkryłam Pani blog ..Mam dla Pani bardzo dużo sympatii i podziwu.Sama też zmagam się z postępującą chorobą córki od 24 lat.Jest mi pewnie łatwiej ,bo przypadek sprawił ,ze jest to jednocześnie obszar mojej aktywności zawodowej.Chciałabym zachęcić Panią do kontynuowania tego , co zrobiliście w dniu 18stki Tomka :tworzenia sytuacji ,w których syn móglby się spotykać z młodzieżą. w ‚realu’.Wiem,ze szkolne doświadczenia Tomka w tym zakresie były bolesne,warto jednak się nie poddawać:Przez lata prowadzenia wolontariatu widziałam tyle dobra i empatii w tych zbuntowanych nastolatach, ze aż trudno uwierzyć.Mam nadzieję, że kontakty Tomka ze światem młodych ludzi będą się… Czytaj więcej »

Tomasz
9 lat temu

Dziękuję Wszystkim!!! My postaramy się, żeby Pani Kasia (autorka reportażu) napisała taki główny artykuł o Marzycielskiej i tylko niej, bo uważamy, że warto wspierać taką inicjatywę. Zrobiłam dla MP obiecane „marzycielskie chmurki”, ale tak potłukłam sobie kręgosłup, że musicie dać mi jeszcze kilka dni na dotarcie na pocztę. 🙂 Dziękuję

Mrówka
9 lat temu

Pani Jolu szybkiego powrotu do zdrowia życzę!!!

Jolanta mama Tomasza
Jolanta mama Tomasza
9 lat temu

Dziękuję za miłe słowa. U nas wiele się zmieniło. Doszły troski. Moja mama – okazało się ma raka piersi – to Tomka babcia. Czeka ją pilna operacja. Wiecie czuję się zmęczona walką …..o i tyle

Natalka Mukolinka
9 lat temu

Pani Jolu-ja sercem trzymam kciuki zeby nadzieja miszkała w Waszych sercach jak najdłuzej.
Nadzieja jest bardzo wazna.
A ja posyąłm mój usmiech pani Jolu-jest Pani bardzo dzielna.
Nati

Julka
Julka
9 lat temu

Pani Jolu, życzę w dalszym ciągu dużo wytrwałości i nadziei na lepsze jutro. Jest Pani wspaniałym człowiekiem, dobrym, ciepłym i dała mi Pani przykład jak wiele można przezwyciężyć z pogodnym, spokojnym wzrokiem i nieustanną pogodą ducha. Będę trzymać kciuki za powodzenie operacji Pani mamy.

Pozdrawiam serdecznie!

Mama Natalki Nadolskiej

Pani Jolu najważniejsza jest wiara i optymizm. Wiem,że to jest trudne,zwłaszcza wtedy,gdy wokół wszystko się „wali na głowę” i naszych najbliższych dotyka takie nieszczęście. Moja mama też jest po amputacji piersi,Natalka zachorowała na białaczkę+wszelkie możliwe chyba komplikacje(problemy z wątrobą,z serduszkiem,niedoczynność tarczycy i te częste zapalenia płuc),przyjaciółka urodziła bardzo poważnie chore dziecko… Czasami zastanawiam się,o co chodzi w tym naszym życiu? Wiem jednak,że musimy być silne psychicznie i próbować radzić sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu,jakie „ktoś”stawia nam na drodze,bo mamy dzieci,dla których musimy żyć ,bo one na nas liczą i w nas mają swe oparcie. Pozdrawiam Panią cieplutko i życzę dużo… Czytaj więcej »

Tomasz
9 lat temu

Z tej str mama Tomka – Chciałam podziękować za miłe słowa. Wiem, że siła i wiara to podstawa. U mnie jest i jedno i drugie. Nawet teraz, gdy okazało się, że jak gapa połamałam sobie wyrostki kręgosłupa lędźwiowego. No mega zdolna z nas ostatnio rodzinka. 😀 Musi być lepiej – myślę, że czas na zjazd z tej górki. 🙂 Ale dziękuję za wsparcie 🙂

Magda
Magda
9 lat temu

Podziwiam i życzę dużo siły i zdrowia, wiary, Bóg jest z Panią :XO: :XO: :XO:

agnieszka
8 lat temu

:up: witam panią jest pani bardzo odwarzna 🙂

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image