Karolina ma sto pomysłów na minutę, a jej największym marzeniem jest taniec. Dziewczynka z wypiekami na twarzy ogląda turnieje tańca i bardzo chciałaby móc zatańczyć, co wiąże się z tym, że chciałaby chodzić i być zdrowa. Niedawno tata Karolci miał ciężki wypadek i teraz bardziej niż kiedykolwiek dziewczynka potrzebuje naszej dobrej energii.

Karolina Wolanin
Kadłubiska 14a
37-610 Narol

Imię dziecka:
Karolina Wolanin

Zainteresowania:
Wielkim marzeniem Karoliny jest taniec. Z wypiekami na twarzy ogląda turnieje tańca towarzyskiego i kibicuje zaprzyjaźnionym tancerzom i szkołom tańca. Więcej…

Wiek:
7 lat, 23.10.2008 r.

Rodzice:
Edyta i Tomasz

Choroba:
Przepuklina oponowo-rdzeniowa, wodogłowie, porażenie kończyn dolnych

Rodzeństwo:
Młodsza siostra „w drodze”.

Karolina urodziła się z rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem oraz połowicznym porażeniem ciała, w konsekwencji czego porusza się na wózku inwalidzkim i wciąż jest cewnikowana. Karolcia to bardzo dzielna dziewczynka, która przeszła już wiele operacji i ciężkich momentów, ale wciąż z uśmiechem na twarzy wita każdy dzień.

Od urodzenia córki cztery razy w tygodniu jeździmy z nią na rehabiltację do Jarosławia, przemierzając dziennie ok. 130 kilometrów. Dzięki rehabilitacji i ćwiczeniom Karolina potrafi już samodzielnie siedzieć, obracać się i pełzać. Wielkim marzeniem Karoliny jest taniec – z wypiekami na twarzy ogląda turnieje tańca towarzyskiego i kibicuje zaprzyjaźnionym tancerzom i szkołom tańca.

Nasza Karolcia jest bardzo towarzyska i rozgadana, dzięki czemu szybko zjednuje sobie ludzi i cieszy się za kazdym razem, gdy może poznać nowych przyjaciół.

Marzycielska Poczta to ogromna radość dla dzieci czekającyh na gesty przyjaźni. To doskonały pomysł na przekazywanie sobie dobrej energii. Cieszymy się, że możemy tu być!